Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ALMANLAR MÜSLÜMAN OLUYOR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
3g girenler göremiyor arkadaşlar videoları youtubeden alırsanız , gulyarasina ekleyip oradan kod ile buraya ekleyin hem biz hem de göremeyen varsa herkes görsün.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
vınn patladı desene :)
neyse güzel bişey heralde. iyi oluyor olsunlar müslüman tabi.:)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
sadece vinn degil open dnsler ve çeşitli dns proğramları da belli zaman sonra patlıyor google geçen aylarda iplerini değiştirdi çoğu sitenin videosu battı.

hamdolsun gulyarasinda böyle olmadı elhamdulillah.

Esra87 Çevrimdışı

Esra87

Üye
İslam-TR Üyesi
evet gercekten cok güzel .... masALLAH ... insALLAH daha cok sayida devami gelir...

bu Pierre Vogel , yani abu Hamza kardesimizinde alman oldugunu unutmayalim , masALLAH cok hos ve ögretici sohbetleri var...ALLAH cc devamini nasip eder insALLAH .....

ALLAH razi olsun bu kardesimizin sayesinde ben de bir cok sey ögrendim ,o kadar isin icinde saatlerce zaman ayirip hanimi ile birlite, telefonda aklima takilan bir cok soruya cevap verdi.. ve bana müslüan olmanin ne kadar gurur verici oldugunu , islam dininin ne kadar harika bir din oldugu ögretti ... ve sunuda söylemem gerekli ilk kez i-nette abu Hamzanin sohbettini dinledigimde , ve alman oldugunu ögrendigimde , kendimden cok utandim... islamiyet hakkinda hic bir bilgim olmadigindan..... günlerce düsündüm..... nasil bu kadar zaman insan ALLAH cc uzak yasayabilir diye...gercekten kendimden cok utandim.... , ALLAH cc bana abu Hamza ile tanismami nasip etti... ve bu sekilde bircok seyin farkina vardim...ve bir cok sohbetinden fayda gördüm..alhamdulillah
düsünmek bile istemiyorum, eger bu kardesimizle tanimasaydim halimin ne oldugunu......
ALLAH cc günahlarimizi affetsin.....

I Çevrimdışı

I.C.C.B

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
musluman olmus olabilirler ama devamli musluman kalamazlar malesef cunku pierre vogelin itadi düzgün degil.

tawh1d Çevrimdışı

tawh1d

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
itadi duzgun degil derken ? biraz daha açalim bi idhnillah

As Salamu 'Alaykum

Pierre Vogel (Abu Hamza) Almanyanin -Cennete Davet- (EinladungZumParadies) Teblig ve Davet Cemaatindendir,...
Sanirim yöneticileri tekfir, secimler, milletvekilleri, oy verenler, ve benzeri konular hakkinda yanlis görüsleri var,... -Allah en dogrusunu bilendir-

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
tamam akhi yanlis gorusleri ola bilir fakat bu demek degilki bu insan kafirdir veya islama giren kardeslerimiz o inanç yuzunden kafir olacaklar tekfir etmeden evvel biliyormusun niye tekfir etmiyo ? bir suphesi ola bilir ? bir yanlis hadis anlasilmasi ola bilir huccet yapmadan nereyi kimi tekfir ediyorsun i.c.c;B kardes

I Çevrimdışı

I.C.C.B

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allahin helal kildigini haram ve haram kildigini da helal yapan, söyleyen heryerde her an, o an kafir olur... kisaca maide 44 meselesi...

I Çevrimdışı

I.C.C.B

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kendim onunla yuz yuze konustum, ve arkadaslarimda konustu.
bide, allah arsin uzerine istiva etmistir diyor, yani fiil olarak yapmis diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...