Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Alınır umudu ile, Hakk'ın (c.c.) selamıyla..

B Çevrimdışı

Bîçâre..

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Dün geç bir vakitte kaydolduk foruma, çehremizi anlayışınıza telabet ile istenmeden gösterdik. Güç dahilinde katılım, anlayabildiğimiz ölçüde istifade emeyi istiyoruz bu mekândan. İnşâallah farklı yerlerde gösterdiğimiz çabalar gibi, burda da istifade ve yarar dairesinden sapmayız.

Ne var ki, pazarlığa girişecek ecelle; sermayem tek kelime, Allah Azze ve Celle.” -NFK

Sermayesi tek kelime olanlara; selamın en güzeli ile, selamun aleyküm.

L Çevrimdışı

life

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allahın selamı üzerinize olsun ben yeni kayıt oldum ve kayıt olma sebebim benim islami bilgim fazla yok kendimi kitaplar okuyarak ve sizlerle konuşarak geliştirmek istememdir yardımcı olursanız çok sevinirim kardeşlerim

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Bîçâre.. ' Alıntı:
Dün geç bir vakitte kaydolduk foruma, çehremizi anlayışınıza telabet ile istenmeden gösterdik. Güç dahilinde katılım, anlayabildiğimiz ölçüde istifade emeyi istiyoruz bu mekândan. İnşâALLAH farklı yerlerde gösterdiğimiz çabalar gibi, burda da istifade ve yarar dairesinden sapmayız.

Ne var ki, pazarlığa girişecek ecelle; sermayem tek kelime, ALLAH Azze ve Celle.” -NFK

life ' Alıntı:
ALLAHın selamı üzerinize olsun ben yeni kayıt oldum ve kayıt olma sebebim benim islami bilgim fazla yok kendimi kitaplar okuyarak ve sizlerle konuşarak geliştirmek istememdir yardımcı olursanız çok sevinirim kardeşlerim

aleyküm selam hoş geldiniz kardeşlerim inşallah hayırlar getirdiniz...............selametle kalın

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Bîçâre.. ' Alıntı:
Dün geç bir vakitte kaydolduk foruma, çehremizi anlayışınıza telabet ile istenmeden gösterdik. Güç dahilinde katılım, anlayabildiğimiz ölçüde istifade emeyi istiyoruz bu mekândan. İnşâALLAH farklı yerlerde gösterdiğimiz çabalar gibi, burda da istifade ve yarar dairesinden sapmayız.

Ne var ki, pazarlığa girişecek ecelle; sermayem tek kelime, ALLAH Azze ve Celle.” -NFK

life ' Alıntı:
ALLAHın selamı üzerinize olsun ben yeni kayıt oldum ve kayıt olma sebebim benim islami bilgim fazla yok kendimi kitaplar okuyarak ve sizlerle konuşarak geliştirmek istememdir yardımcı olursanız çok sevinirim kardeşlerim

Aleyküm selam hoşgeldiniz...
çok hoş bi giriş yapmışsınız. :vahh
üyeliğiniz hayırlı olsun..

Üst Ana Sayfa Alt