Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aklımdaki Akhi (üye)

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبنا الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Şimdi abla öyle bir konuştun ki, trip atsak olmaz atmasak olmaz ))
Seni tenzih ederek tüm bacılara trip atıyoruz o zaman ))

Aynen bacım :)
Ummu Aişe seni çıkardık olayın içinden ;)
Elhamdülillah, inşallah bundan sonra bu konudan yana vicdan azabı duymayacağım demektir )

Rabbim adını andığımız, anmadığımız tüm kardeşlerimize dünyada ve ahirette merhametiyle muamele etsin. Cümleten selamun aleykum ve rahmetullah kardeşlerim )

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Moderatör
Bir gün benim de nickimi yazan biri cikar mi diye düsünmüstüm :eek: zira 546 sayfada tek oldu sanirim :ytrya: umarim yanlislikla yazilmamistir :D
546 lık sayfada site kurucusu ilk defa yazılıyorsa büyük bir ayıbtır diye düşünüyorum abi )
Ve yanlışlıkla yazmadığıma emin olabilirsiniz.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir gün benim de nickimi yazan biri cikar mi diye düsünmüstüm :eek: zira 546 sayfada tek oldu sanirim :ytrya: umarim yanlislikla yazilmamistir :D
sayfa 17-18 de yazılmıs sanırım ya onemsemıyorsun fazla yada gormedın akhı :)
Insanlar sana karsı bıraz soguk ve tavırlı sanırım

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
sayfa 17-18 de yazılmıs sanırım ya onemsemıyorsun fazla yada gormedın akhı :)
Insanlar sana karsı bıraz soguk ve tavırlı sanırım

toplu halde olanlari saymiyorum ahi sayacak olsam, simdiye kadar aklima gelmeyen arkadaslarimi diye baslayan cok mesaj var.

Ayrica bana karsi soguk ve tavirli olan kismi tek diyen siz degilsiniz ancak bunu hic anlamiyorum, bilmiyorum oradan öcü gibi mi geliyorum insanlara karsi : ) hayrolur insaAllah. Biz zamaninda baska sitelerde de yaziyorduk (15 sene evvel ) o dönemin adminleri burnundan kil aldirmiyordu ancak biz öyle degiliz, kardes gibi bir ortam sundugumuzu saniyorum, belki de benimki sadece sanmak.. ötesi gelmiyor olsa gerek yine bir kisi cikti bana karsi soguklukdan ve tavirdan bahseden : ) Tabii bunlari umursamiyorum bana karsi soguk olan biri varsa mutlaka bir ciddi hatasi vardir. Hos biz burada hatalar üzerine de konusmuyor ve karsidakini sen bu hatayi yaptin diye asla üstüne gitmiyoruz. Hayrolur insaAllah susmakta faide var.

Ayrica devamli burada oldugum düsünüldügünden olsa gerek yazilmadim. Birkac kez bi kac gün foruma girmesem beni de yazarlar mi diye düsünmedim degil;)

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
toplu halde olanlari saymiyorum ahi sayacak olsam, simdiye kadar aklima gelmeyen arkadaslarimi diye baslayan cok mesaj var.

Ayrica bana karsi soguk ve tavirli olan kismi tek diyen siz degilsiniz an tam bunu hic anlamiyorum, bilmiyorum oradan öcü gibi mi geliyorum insanlara karsi : ) hayrolur insaAllah. Biz zamaninda baska sitelerde de yaziyorduk (15 sene evvel ) o dönemin adminleri burnundan kil aldirmiyordu ancak biz öyle degiliz, kardes gibi bir ortam sundugumuzu saniyorum, belki de benimki sadece sanmak.. ötesi gelmiyor olsa gerek yine bir kisi cikti bana karsi soguklukdan ve tavirdan bahseden : ) Tabii bunlari umursamiyorum bana karsi soguk olan biri varsa mutlaka bir ciddi hatasi vardir. Hos biz burada hatalar üzerine de konusmuyor ve karsidakini sen bu hatayi yaptin diye asla üstüne gitmiyoruz. Hayrolur insaAllah susmakta faide var.

Ayrica devamli burada oldugum düsünüldügünden olsa gerek yazilmadim. Birkac kez bi kac gün foruma girmesem beni de yazarlar mi diye düsünmedim degil;)
Burada olmasada anlik hissiyatlarda adini yazmistim akhi

Soguk kismina gelince insanlar degiskendir oldugu gibi kabul eder ona gore hareket ederim acikcasi.

Bence yerinde hareket ediyorsun bu da sitede guzel bir his olusturuyor agirlik iyidir karsindakine haddi astirmaz velhasil akhi dualarimizda aklimizdasin diger kardesler gibi :)
biz birbirimizi ALLAH icin sever onun icin vazgeceriz ALLAH zulcelal kalplerimizi ayaklarimizi İSLAM uzere sabit kilsin.