Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ahmet Davutoğlundan Açıklama

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunlar hangi peygamberin ummeti?

Burada da eylemi lanetliyorlar :

Saldırıyı şiddetle kınıyoruz
Ana Sayfa» GÜNDEM
1x1.gif
1x1.gif

07.01.2015 11:55
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan TRT Haber'deki Özel Yayın programında Paris'teki saldırıyı değerlendirdi.
6673.jpg

"Paris'te meydana gelen saldırının" sorulması üzerine Akdoğan, olayın şok edici, sarsıcı olduğunu söyledi.

Hükümet olarak, olaya ilişkin temel yaklaşımlarının, "her türlü terör hadisesini reddetmek, kınamak ve telin etmek" olduğunu belirten Akdoğan, "Kim yaparsa yapsın, kimden gelirse gelsin, kime karşı olursa olsun, aktörlerden bağımsız olarak olayın, hadisenin, eylemin kendisini kınıyoruz ve lanetliyoruz. Bu olayda da 12 kişi hayatını kaybetti, yaralılar var. Bu kabul edilebilir bir hadise, eylem değildir, bunu Şiddetle kınamak gerekiyor" dedi.​
http://www.gazetevahdet.com/saldiriyi-siddetle-kiniyoruz-3968h.htm

BEN KARİKATÜR DENEN ŞEYLERİ GÖRDÜM BUNU YAPIYORLAR DİYE PAYLAŞMAYA BİLE KORKACAĞIM TÜRDEN ŞEYLER VAR İÇERİSİNDE KARİKATÜR DE DEĞİL HAKARETTE DEĞİL DİREK KÜFÜR SÖVME MANASINDA ŞEYLER VAR . ÇOK İYİ YAPMIŞLAR AKTÖRLERDEN BAĞIMSIZ OLARAK EYLEMİN VARLIĞINDAN DOLAYI ŞÜKREDİYORUM .

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunlar hangi peygamberin ummeti? Yada ummeti olduklarini iddia ediyorlar.
Gül peygamberinin (asv). Gavurun en sevdiği müslüman tipi. Her zaman müslümanların mağdur/mazlum olduğundan bahseder ama ne zaman müslüman karşılık verse olayı kınar!

Üst Ana Sayfa Alt