Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2. Özgürlük Filosu

M Çevrimdışı

muvahhid 2

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Duyduğuma göre 2. özgürlük filosu için ön kabuller başlamış. Kendi açımdan meseleyi biraz değerlendirmek istiyorum.

1) İsrail böyle çıkışlara aldırış etmez. Daha önce etmediği gibi. İsrail'e yapılması gereken şey çok daha farklıdır. Asıl yapılması gerekeni yapmayıp kendimizi bu şekilde kandırmanın bir anlamı yoktur.

2) Taktıkları isim bile islami değil. Yani İslam'ın adını dahi ağızlarına alamıyorlar. Adını özgürlük filosu koyuyorlar. Bizim davamız özgürlük davası değildir. İslam davasıdır.

3) Bu sefer hiç olmazsa gemiye kadın ve çocukları götürmesinler. Çocuklar mağdur olmasın, kadınların da orasına burasına ellemesin İsrail askerleri!

E Çevrimdışı

Eski haberci

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Duyduğuma göre 2. özgürlük filosu için ön kabuller başlamış. Kendi açımdan meseleyi biraz değerlendirmek istiyorum.

1) İsrail böyle çıkışlara aldırış etmez. Daha önce etmediği gibi. İsrail'e yapılması gereken şey çok daha farklıdır. Asıl yapılması gerekeni yapmayıp kendimizi bu şekilde kandırmanın bir anlamı yoktur.

2) Taktıkları isim bile islami değil. Yani İslam'ın adını dahi ağızlarına alamıyorlar. Adını özgürlük filosu koyuyorlar. Bizim davamız özgürlük davası değildir. İslam davasıdır.

3) Bu sefer hiç olmazsa gemiye kadın ve çocukları götürmesinler. Çocuklar mağdur olmasın, kadınların da orasına burasına ellemesin İsrail askerleri!

1) eğer takmasa neden şimdiden etekleri tutuşmuş tatbikatlar yapıyor

2)nesi islami değil özgürlük islami bir kavramm değil ilk senden duydum orda şehid olanları yada gidenleri tanıyormusunuzda islamı ağzına almıyorlar diyorsunuz çok büyük bir iftiira helallik dile ve tövbe et dava islam davasıdır

3)..... bişe söicektim ama neyse

bu dava çok büyüktür en iyilerimizi feda etmek gerek şahedet her insana nasip olmaz

dünyadaki müslümanların tavrı nasıl olmalı bir örnek

https://www.islam-tr.org/guncel-haberler/21665-talibandan-ozgurluk-filosu-aciklamasi.html

Üst Ana Sayfa Alt