Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Namaz Kılarken ve Sonrasında Artan Susuzluk Hissi Bana mı Mahsus?

E Çevrimdışı

Efendimizinbineği

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykúm arkadaşlar.
Bu durum sizde de mevcutmudur ? Bundan dolayı namazdan sonra saat daha erken olduğu halde yemek , vs gibi bazı israfsal hareketlere sebep oluyor. Bu neden oluyor ve nasıl aşılır

Moderatör tarafında düzenlendi:
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Aleykümselam kardeşim
Ben genelde yatsı namazını kılmadan önce dişlerimi fırçalarım,bundan dolayı kuruluk oluyor akabinde susuzluk hissi oluyor.Tabi bu da problem değil.her namaz için olmuyor.Su arıtma cihazından içtiğimiz sular da vitamin yok galiba.Ph değeri ne kadar bilmiyorum.Mide bavul gibi oluyor lakin hiç doyurucu değil.

Bence içtiğimiz sularda problem var.

E Çevrimdışı

Efendimizinbineği

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykümselam kardeşim
Ben genelde yatsı namazını kılmadan önce dişlerimi fırçalarım,bundan dolayı kuruluk oluyor akabinde susuzluk hissi oluyor.Tabi bu da problem değil.her namaz için olmuyor.Su arıtma cihazından içtiğimiz sular da vitamin yok galiba.Ph değeri ne kadar bilmiyorum.Mide bavul gibi oluyor lakin hiç doyurucu değil.

Bence içtiğimiz sularda problem var.
Yok hocam bende özellikle çoğu namazda ve sonrasında bu his oluyor susama değil ama daha farklı bir his. Böyle bi 1kaç saat ne yaptığımı pek bilmiyorum bu histen dolayı

Üst Ana Sayfa Alt