Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X Çevrimdışı

xx_turabi_xx

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleyküm böyle bir sitede emeği geçen herkeze teşşekür ederim...ben utanarak söylemek istiyorum ki bu sitenin varlığından bile haberim yoktu ben dursun ali erzincanlı'ının sayesinde buldum sayılır çünkü onun son albümünü arıyordum ki karşıma bu site çıktı gezdim gördüm çok beğendim ve çok mahcup oldum nasıl böyle bir siteden haberdar olmadım diye ...herşey için geç değildir diyorum ve eğer sizlerde izin ederseniz sizinle beraber bu islam yolunda yarıda kalan islam derlerimi sizinle almak istiyorumm ...

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
vealeykumselam kardeşim...hayırlı olsun ne guzel bır vesılekı gelmışın aramıza katılmışın...Rabbım hep bırlıkte bu yolda olmamızı nasip etsın ınşAllah bizlere...

:güller

Z Çevrimdışı

Zeyd bin Hârise

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam ve rahmetullahi ve berakatuhu turabi h.gdnz kardeşim Rabbim gelişinizi hayırlı kılsın ...hayırlı paylaşımlarr

A Çevrimdışı

antki

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleykum. Sitenize emegi gecen herkesten Allah razi olsun. selametle

Z Çevrimdışı

z-m-n

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm
herkese hayırlı günler, rabbim cümlemizi sıratı müstakime ulaştırsın, habibiyle ve cemaliyle serfiraz kılsın...

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
antki ' Alıntı:
selamunaleykum. Sitenize emegi gecen herkesten ALLAH razi olsun. selametle
z-m-n ' Alıntı:
selamün aleyküm
herkese hayırlı günler, rabbim cümlemizi sıratı müstakime ulaştırsın, habibiyle ve cemaliyle serfiraz kılsın...

AMİN KARDEŞLERİM HOŞ GELDİNİZ HAYIRLARA VESİLE OLURSUNUZ..............SELAMETLE

G Çevrimdışı

gülnihal

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm.Öncelikle siteye emeği geçen herkesten ALLAH Razı Olsun.Bende aranıza yeni katılıyorum.Güzel paylaşımlar dileğiyle...

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gülnihal ' Alıntı:
Selamun Aleyküm.Öncelikle siteye emeği geçen herkesten ALLAH Razı Olsun.Bende aranıza yeni katılıyorum.Güzel paylaşımlar dileğiyle...
hoş geldin kardeşim...........selametle

H Çevrimdışı

*hanzala*

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün aleyküm kardeşlerim sitenizi yeni keşfettim çok güzel
ALLAH razı olsun bu siteyi hazırlayanlardan
Beni aranıza alırsanız çok sevinirim :yale
Güzel dostluklar ve paylaşımlar diliyorum

A Çevrimdışı

acemi cadı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm arkadaşlar ben ankaradan acemi cadı nasılsınız umarım çok güzel sohbetler ederiz islama dair YÜCE ALLAH (C.C)HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN ALLAHA EMENET OLUN

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
*hanzala* ' Alıntı:
Selamün aleyküm kardeşlerim sitenizi yeni keşfettim çok güzel
ALLAH razı olsun bu siteyi hazırlayanlardan
Beni aranıza alırsanız çok sevinirim :yale
Güzel dostluklar ve paylaşımlar diliyorum

acemi cadı ' Alıntı:
selamün aleyküm arkadaşlar ben ankaradan acemi cadı nasılsınız umarım çok güzel sohbetler ederiz islama dair YÜCE ALLAH (C.C)HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN ALLAHA EMENET OLUN

aleykumselam ınşAllah kardeşler...

aramıza hoşgeldınız ınşAllah...hayırlı paylaşımlar...selametle ınşAllah...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt