Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü Çevrimdışı

ÜLKER

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm dostlar.Sitenizde bulunmaktan onur duyuyorum.Tüm islam Aleminin Ramazanı Şeriflerini kutlar hayırlara vesile olmasını Rabbimizden niyaz ediyorum.Bu siteyi kuranlara ve üyelerine tşkler.ALLAH hepinizden razı olsun.

S Çevrimdışı

sheyma_c

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum ve rahmetullahi ve berakatühü,ben de yeni üye oldum.inşallah tanışırız.

R Çevrimdışı

ramle

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a..sitenizi cok begendim, ben fırsat kaybetmeden hemen üye oldum .insallah daim kalırım.. İSLAM ALEMİNİN RAMAZAN AYINI KUTLUYORUM.ALLAH A EMANET OLUN...

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
hoşgeldınız...
pekı ne getırdınız bıze?

tatlı kabul etmıyoruz haberınız olsun....

hayırlı ramazanlar....

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
ben kabul ederim tatliyi siz getirin
sevim kardesime artik baska bisey ikram ederiz... :grin:

sevim kardesim sen hediye istiyorsun tamamda sen ne getirdin onu ögrenebilirmiyim :huh: :smiley:

E Çevrimdışı

erva

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMÜN ALEYKÜM ARKADAŞLAR. BEN ERVA. BU SİTEYİ TESADÜFEN BULMUŞTUM COK BEGENDİM VE ÜYE OLDUM.ALLAH BU SİTEDE EMEĞİ GEÇENLERDEN RAZI OLSUN... İNŞALLAH GÜZEL ŞEYLERE İMZAMIZI ATARIZ. RAMAZAN AYINIZI KUTLAR,HAYIRLARA VESİLE OLMASINI ALLAH TAN DİLERİM...

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
ya aşkolsun..
malum ramazan ayındayız,iftara gelenler ev sahıbıne tatlı,tuzlu gönlunden ne koparsa getırır dı mı yanı? benım tercıhım de tuzludan yana;o açıdan belırteyım dedım. :rolleyes:

ben de ev sahıbı olarak yarın akşam tüm islam-tr'yi iftara davet edıyorum,gelenler bıldırsın malum sıte kalabalık.kişi sayısına göre hazırlık yaparım.yani ne zıyan olsun ne de rezıl olalım.

ama önceden bıldıreyım yemek yapmakla aram hiç ii degıldır.hazırlıklı gelın :cheesy: :cheesy: :cheesy:

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
hem yemege cagiriyorsun hem bize hazirlikli gelin diyorsun anlamadim ben bunu simdi :huh: :tongue:
ben geliyorum bak gelipte seni evde bulamazsam sonra ac kalmayim evde olacaksan yola cikayim :smiley:
en iyisi ben erkenden gelip sana yardim edeyim yoksa islam-tr olarak ac kalacagiz gibi geliyor :grin: :evil:

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
ya hazırlıklı gelin derken benım yemeklerıme karşı hazırlıklı gelın dedım.yanı begenmezsınız falan karısmam,ben elımden gelenı yaparım...

ama sen en iyisi erken gel.henüz gelecek bir sen varsın ama biz yıne de hazırlarız birseyler.

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
sevim ' Alıntı:
ya hazırlıklı gelin derken benım yemeklerıme karşı hazırlıklı gelın dedım.yanı begenmezsınız falan karısmam,ben elımden gelenı yaparım...

ama sen en iyisi erken gel.henüz gelecek bir sen varsın ama biz yıne de hazırlarız birseyler.
en iyisi ben kendi yemegimi kendim yapiyim yoksa senin yemeklerden zehirlenmeyelim :grin: kizma sakin saka yaptim...

biz yemegi hazirlamaya baslayalim yiyecek kisi cok olur sen yinede beni listede ilk siraya al :smiley:

E Çevrimdışı

erva

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sevim ablacım listene benide ekle bende gelirim,artık islam tr üyesi olarak bizi de kabul edersiniz :laugh: yalnız ben çalışıyorum, yardım etmeye gelemem yemeğe gelirim :wink:

E Çevrimdışı

emreank

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bende tevafuk eseri gördüm siteyi. Umarım ki tüm emeği geçenlerden ve mesajlarıyla katkıda bulunan müslümanlardan Allah cc razı olur. Hepimizin hepimize hayırlara vesile olması dileği ile.... aranızda olmak çok güzel.

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
erva ' Alıntı:
sevim ablacım listene benide ekle bende gelirim,artık islam tr üyesi olarak bizi de kabul edersiniz :laugh: yalnız ben çalışıyorum, yardım etmeye gelemem yemeğe gelirim :wink:

gel tabiki kardesim ne demek sen de bizdensin artık.zaten topu topu 2 kişi oldunuz, nerde bu islam-tr :huh: :huh:

yemekle aram ii degil dediysem o kadar da kötü değil :rolleyes: :rolleyes:

S Çevrimdışı

serzeniş

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamların en güzeli en güzel olan hz. muhammede ve onun ümmetine olsun..

selamun aleykum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt