Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Vücudunda Kur'an Ayetleri Görülen Bebek Haberi Gerçek Olabilir mi?

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bu haber birkaç sene evvel çıkmıştı ve yalan / sahtekarlık olduğu bildirilmişti diye hatırlıyorum.

D Çevrimdışı

drakula21

Üye
İslam-TR Üyesi
biraz baktım nete 2009 yılında olmuş bu olay ama yalanlandığına dair delil bulamadım.

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu tip mucizeler adı altında epey uydurma haberi yayıp akıllarınca islamı yüceltmeye(!) çalışan müslümanlar vardı. temkinli olmak lazım.

Hasbihal Ali Çevrimdışı

Hasbihal Ali

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Yok ya, beniim bilgidim kadariylada yalan haber bu. Cok var böyle haberler, bence bu tür haberleri müslümanlar yaymiyor. Binevi sanki bizimle alay ediyorlar gibime geliyor. Yani Müslüman niye yalan haber yaysin ki? Yayiyorsada cahilliginden yayiyordur. Kuran ayeti cocukta cikmis, ama Photoshop ile ugrasan biri hemen uydurma oldugunu anliyor ve görüyor. Hobi olarak fotorafcilik yapiyorum, haliyle bu islerde gözüm keskindir diye düsünmekteyim. Lütfen kardeslerim, bu tür seylere inanmayin. Biliyorum pek cok acidan sasirtici oluyor ama sunu unutmayalim lütfen. Insanlarin Firavunun sihirbazlarina da sasiriyordu ama gelgelelim uydurma idi yaptiklari.

Üst Ana Sayfa Alt