Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Usame'nin Şehadet Resmi Bu mu?

S Çevrimdışı

Sebuhi

Üye
İslam-TR Üyesi
salam aleykum. internetde bir video buldum.videonun saniyesinde 21-ci saniyesinde usamenin resmi var.bu resimde mi sahte ? bu resmi ilk kez görüyorum.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
O izleyen adam kim? Yine ne dolaplar dönüyor acaba ?

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Devamlı resimde sahtekarlık yapıldı ve hemen atladık ondan olabilir mesela. Biraz ihtiyatlı olalım, inşeallah onun olduğu belli olunca konunun uzmanları zaten duyurur.

S Çevrimdışı

Sebuhi

Üye
İslam-TR Üyesi
bence odur, cunki el-Kaide bunu yalanlamadi.soylemedi ki bu o diyil/
bazilari diyorki bu usameni alcaltmak icin komplodu, ama bence orda alcalmal; bi shey yok. zaten usame hep daglarda boyle kucuk yerlerde yasamish(zengin olsa bile)

E Çevrimdışı

Eski haberci

Üyeliği İptal Edildi
Banned
hayır o değil o tv izleyen şeyh değil çünkü şeyh solak tı orda küçük düşürmek derken egoist biri olduğunu söylemek istiyorlar yani kendin izlemekten haz alan kişi ve küçük beyinli olduğunu lanse etmek istiyorlarlar bide o resimde değil çünkü abd senatosunda gösterilen resimlere bakan görevliler daha dehşetli anlatıyordu iyi bakıldığında anlaşılır

E Çevrimdışı

ebufaris kurdi

Guest
Yandan iyice bakın şeyhin ta kendisi...
Sağ elini kullanan birisi sol eliyle kumanda kullanamaz mı? Ben rahatlıkla kullanıyorum. Alçalmaktan çok yüceliyor çünkü Dünyanın zenginlerinden biri davası için böyle mütevazi yaşıyor. Benim güzümde yüceldi.
Ama fotoğraftaki klişi kendisi değil iyice bakın geçmiş yıllardaki fotoğrafları montajlanmış.

Üst Ana Sayfa Alt