Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Türkiye Savaş Kararı Aldı

• Konbuyu başlatan metinyigit
  • Başlangıç tarihi
K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aynen kardeşim canlı izliyordum bende takdir ettim kafirler bile haclı seferi oldugu acık beyan ediyorlar artık
inşAllah bu şerden bir hayır dogar ışid,el nusra ahraşum birleşme yoluna gider yoksa ne akan kan durur nede düşman biter
Kardeş bir de muhalefet yıkmaya çalışıyor demiş akp'yi Abdullah YOLCU. Bu görüşmede muhalefet tam tersine tezkerenin çıkmamasını istiyorlardı.

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abartılı davranıyoruz bence ne savaş çıkar ne türkiye kimseye saldırı nede kimse türkiyeye anca pkkyla türkiye yada ışidle türkiye ufak çatışmalara girer başkada hiçbirşey olmaz tabi bu dediklerim tampon bölgenin nerde olacağına bağlı türkiye islami cepheyle nusranın olduğu yerlerde tampon bölge kurmaz kesinlikle

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abartılı davranıyoruz bence ne savaş çıkar ne türkiye kimseye saldırı nede kimse türkiyeye anca pkkyla türkiye yada ışidle türkiye ufak çatışmalara girer başkada hiçbirşey olmaz tabi bu dediklerim tampon bölgenin nerde olacağına bağlı türkiye islami cepheyle nusranın olduğu yerlerde tampon bölge kurmaz kesinlikle
iyi.
Büyük cihada devam o zaman

hikem-1428 Çevrimdışı

hikem-1428

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun alykum..Türkiye, tezkeredeki, yabancı askerlerin türkiyeye gelişine izin veren maddesiyle yanlış bir yola girmiş bulunuyor.İnş. bu gerçekleşmez..Haçlı ordusu safında müslüman katletmek ve conilerle beraberlik tarihi misyonumuza uygun değldir.Haçlı ittifakına batılı güçler ve yerli işbirlikçileri katılıyor..Zaman mehdiyet zamanı olduğu cihetle, Deccalin ,gücü put gibi göstermesine aldanmamalıyız.Zafer inananlarındır.Müslümanlar saflarını sıklaştırmalıdır..

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ırakta şemmar diye bi kabile peşmergeye katılmış bile ,, pis zanlara devam ...çıkar daha bu satılıklardan bi kaç tane daha,, bunları savunanlardan da çıkabilir , suriye tarafından da çıkar herhallde, .. geçmişte böyle bir ittifak olabileceğini aşiretlere güvenilmemesi gerektiğini yazmıştım ama akp nin petrol parası için bu ittifaka katılacağını düşünmemiştim ... neyse o da bir nevi kabile zaten neydi tayyiban mıydı ?

Üst Ana Sayfa Alt