Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Tel Abyad Düşmek Üzere..

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
haseke üst düzey tugay komutanı esedçi kafir ghassan el helwe ışid savaşçıları tarafından öldürüldü.

CITPWQMWgAABQco.jpg

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler haberlere "ırak ve suriye cihadının haberleri" başlığında devam ediyorum merak eden baksın oraya da inşallah.

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben bu pkk kadar yüzsüz kafir görmedim vallahi..
CIWdSfGUMAAGmlg.png

adamlar tc'de tedavi oluyorlar. yine de tc doktor ve çalışanlarına pişkin işgalci diyolar. nasıl bi eziklik içindelerse yazık.

bu aslında akp pkk birlikteliğini gizlemek için bir yöntem , şimdi bbunlar tutup akp ye teşekkür etse akp nin seçmeni gözündeki durumu ne olur ? tayyip i helva edinenleri dışarda tutuyorum tabi. nizami savaşa kalkıştılar yemedi serok obamadan yardım aldılar , şimdi de gayrınizami ile uğraşsınlar bakalım ,,,

Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu aslında akp pkk birlikteliğini gizlemek için bir yöntem , şimdi bbunlar tutup akp ye teşekkür etse akp nin seçmeni gözündeki durumu ne olur ? tayyip i helva edinenleri dışarda tutuyorum tabi. nizami savaşa kalkıştılar yemedi serok obamadan yardım aldılar , şimdi de gayrınizami ile uğraşsınlar bakalım ,,,

akp seçmeninin gözü kör. onada bi yorum bulurlar.

A Çevrimdışı

Abdullah İbn Mesud

Üye
İslam-TR Üyesi

TC Hükümeti'nin rejimle savaşan muhalif gruplarada yardım ettiği bir gerçek. Onlarda maslahat diyerek yardımları pek çok kez kabul ediyorlar (Allah en iyisini bilendir). Olaylara geniş çerçeveden bakmak gerekiyor. TC Devleti, Irak Kürdistanı'na yardım etmese de Kobani düşse ne olur? IŞİD, TC Hükümetine komşu olur. TC Hümkümeti bundan tedirgin yoksa Irak Kürdistanı'na da IŞİD'i başından savacak kadar kuvvetli bir destek vermiyor. Bunları görmeniz gerekiyor. Siyaset böyle bir şey. Ama Suriye vesair yerlerde muhaliflere yardım etmesinde çıkar ön planda değil gibi (Allah en iyisini bilendir).

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akp seçmeninin gözü kör. onada bi yorum bulurlar.

akp seçmeni şu anda hdp ye chpliler oy verdi diyerek :sabit olan chp oyunu akplilerin beslediğin i söyleme durumuna düşmek gibii bir abuklukla mücadele ediyor :)

TC Hükümeti'nin rejimle savaşan muhalif gruplarada yardım ettiği bir gerçek. Onlarda maslahat diyerek yardımları pek çok kez kabul ediyorlar (Allah en iyisini bilendir). Olaylara geniş çerçeveden bakmak gerekiyor. TC Devleti, Irak Kürdistanı'na yardım etmese de Kobani düşse ne olur? IŞİD, TC Hükümetine komşu olur. TC Hümkümeti bundan tedirgin yoksa Irak Kürdistanı'na da IŞİD'i başından savacak kadar kuvvetli bir destek vermiyor. Bunları görmeniz gerekiyor. Siyaset böyle bir şey. Ama Suriye vesair yerlerde muhaliflere yardım etmesinde çıkar ön planda değil gibi (Allah en iyisini bilendir).

Şu anda esaddan dah abüyük bir bela örülüyor bunu yapanda akkoyunlu hükümeti . Yarın bir gün esad rejimi yokoldu diyelim eee bunlar bu seferde onun düşüşü sonrası abd ve israille ortaklaşa harekete geçecekler haliyle yine aynı durum ,,, ha tabi birde barzani bize musul uvercek federasyon olup osmanlı olacağız hayali kuranlar var , siyasetten daha ziyade hükümsüzlük diyeyim de kibarca olsun ...k .

Üst Ana Sayfa Alt