Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tebessümlük Videolar

A Çevrimdışı

ayyyse83

Üye
İslam-TR Üyesi

Abiler bişey sorcam mehmet Zahit kotku ve Esad cosan hakkındaki düşünceleriniz nedir acaba Esad cosan biliyosunuz hadis profosoruymus geçenlerde bi arkadas Zahit kotkunun açık zikir yaptığı bi videoyu yollamis sadece ses var ama . Allah allah diye ritim tuttukları bi ses tabiri caizse.simdi Esad cosan hadis profosoruymus ki Zahit kotkunun vekili olarak illaki oda yapmış yada sıcak bakmistir diye düşünüyorum kafama takılan bidatla ilgili yada açık zikirin bidatla olabileceği hükmü çıkan hadislere bu adam rastlamamismi ki bunlarda ilim sahibi. Yada bu hadislerden nasıl hüküm çıkarmışlar ki yada sadece Hz omerin neguzel bidattir sözüne dayalı yapmadılar heralde . Yani bu üye butur şeylere niye bukadar takiliyo yada burda okuduklariyla ndn tatmin olmuyo diye düşünmeyin lütfen. Herkesin herseye bi delili var sanki .artı birde tasavvufcu bi ailede yetistim biraz takili kalmam bundan herhalde.icim aciyo babam tarikat ehliyken yanlislarina delillerle sahit oldugumda .konusmak istedigimde cok kati ve ilim sahibi oldugunu dusundugum mehmet zahit kotku direkt kafama tas . Yoneticilerdende yardim istiyorum bu sorumun cvbiyla ilgili lutfen

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abiler bişey sorcam mehmet Zahit kotku ve Esad cosan hakkındaki düşünceleriniz nedir acaba Esad cosan biliyosunuz hadis profosoruymus geçenlerde bi arkadas Zahit kotkunun açık zikir yaptığı bi videoyu yollamis sadece ses var ama . Allah allah diye ritim tuttukları bi ses tabiri caizse.simdi Esad cosan hadis profosoruymus ki Zahit kotkunun vekili olarak illaki oda yapmış yada sıcak bakmistir diye düşünüyorum kafama takılan bidatla ilgili yada açık zikirin bidatla olabileceği hükmü çıkan hadislere bu adam rastlamamismi ki bunlarda ilim sahibi. Yada bu hadislerden nasıl hüküm çıkarmışlar ki yada sadece Hz omerin neguzel bidattir sözüne dayalı yapmadılar heralde . Yani bu üye butur şeylere niye bukadar takiliyo yada burda okuduklariyla ndn tatmin olmuyo diye düşünmeyin lütfen. Herkesin herseye bi delili var sanki .artı birde tasavvufcu bi ailede yetistim biraz takili kalmam bundan herhalde.icim aciyo babam tarikat ehliyken yanlislarina delillerle sahit oldugumda .konusmak istedigimde cok kati ve ilim sahibi oldugunu dusundugum mehmet zahit kotku direkt kafama tas . Yoneticilerdende yardim istiyorum bu sorumun cvbiyla ilgili lutfen
yöneticilerin cvp vermesi için soru cvp kısmına soru sorsan daha faydalı olur

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@Ebu Ubeyde bin Cerrah akhi sana gelsin :). Sonunda argo bir kelime var hakkını helal et. (Müzik içerir)
resim.png

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 118
Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Simdi oldu mu?:)... Kazak giydirdim... Sisko olana uygun kazak bulamadim ama.. :kyfmyrn:

Ayiptir söylemesi photoshop ustasiyimdir :cool:

Akhim seni Allah için sevmeseydim bisey söylemezdim, erkek arasinda olsak foto çok güzel olmus, yoksa bendede birsürü foto veya video var ama bayanlara uygun degil... bence baska bir foto bulmaya çalis:kptmya::komik:

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhim seni Allah için sevmeseydim bisey söylemezdim, erkek arasinda olsak foto çok güzel olmus, yoksa bendede birsürü foto veya video var ama bayanlara uygun degil... bence baska bir foto bulmaya çalis:kptmya::komik:
Abi hepsini kapattim ya :D Hem avret mahali degildi bile.. :p

@el-Ensari Diger programlarla cok kolay oluyor.. Zor olani severim... :)

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
valla ben bazilari gibi bilmislik taslamayi sevmem alim degilim suanki durumum ögrencilik yani ögreniyorum, yetkili abiler veya dini bilgisi olan bir akhi cevap verse iyi olur, yoksa sokaktada atletsiz gezerdik:komik: bence

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
valla ben bazilari gibi bilmislik taslamayi sevmem alim degilim suanki durumum ögrencilik yani ögreniyorum, yetkili abiler veya dini bilgisi olan bir akhi cevap verse iyi olur, yoksa sokaktada atletsiz gezerdik:komik: bence
Abi resmin son halini gördün dimi? :kötü: Daha ne yapayim.. cilbab giydirsem bu sefer sitedeki erkekler kadin sanacak... :D

Avret mahali icin: https://www.islam-tr.org/konu/erkekte-avretin-zaruri-miktari-soruya-cevap.10069/

;)

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Abi bu ne ya..:kptmya: estagfirullah al-azim..
Niye şaşırıyon ki buna yiğenim, bütün sanatçılar (!) da haca umreye gidiyor, CHP'liler gidiyor... Bunlar heryeri gezip gördük bide Arabistan ı görek deyip yola çıkanlar.. Yoksa Allah'ın emri olduğu şuuruyla gidenler değil ya....Kaldı ki bu pislik adam bir " kurgu" nun parçası hac ile alay etmek için yapılmış pis bi kurgu!!!!

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Abi bu ne ya..:kptmya: estagfirullah al-azim..

akhi birgün burdaki camiye gittigimde hocanin ve diger kardeslerin gelmesini bekliyorduk cami önünde, 50 55 yaslarinda bi amca indi arabadan yanimiza dansöz gibi kivirarak geldi:ssrtcbya: bu olaya canli sahit oldum:utan:, hocada gelmisti o arada dans eden adam utanmadan hocanin önündede kivirmaya basladi sonra selam verip dansini bitirdi:komik::hmmm::kptmya:

Şimal Çevrimdışı

Şimal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi birgün burdaki camiye gittigimde hocanin ve diger kardeslerin gelmesini bekliyorduk cami önünde, 50 55 yaslarinda bi amca indi arabadan yanimiza dansöz gibi kivirarak geldi:ssrtcbya: bu olaya canli sahit oldum:utan:, hocada gelmisti o arada dans eden adam utanmadan hocanin önündede kivirmaya basladi sonra selam verip dansini bitirdi:komik::hmmm::kptmya:
ayni kisimiydi peki gordugunuzle?

Üst Ana Sayfa Alt