Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Taliban, Bugün de NATO'yu Vurdu

B Çevrimdışı

BaiTullaH

Üye
İslam-TR Üyesi
Taliban'la Afganistan'daki NATO güçleri arasında bugün de şiddetli çatışmalar yaşandı.

Taliban kaynaklarının bildirdiğine göre bugün saat 15:00 sularında Kandahar’da çıkan çatışmada NATO askerlerinden bir tanesi öldürülürken 3 tanesi de yaralandı. Dün de aynı bölgede üç patlama meydana gelmişti. Bu saldırıda da bir asker ölürken 9 asker de yaralanmıştı.

Bugün saat 12:00 sularında da ise Taliban’a karşı operasyon hazırlığı içerisinde olan NATO birlikleri pusuya düşürüldü. Taliban, saldırıda iki tankın imha edildiğini, tankların içerisindeki askerlerin çoğunluğunun da öldürüldüğünü açıkladı.

Pakitiya’nın Savaki köyü yakınlarında çıkan çatışmada ise 2 Amerikan askeri öldürülürken 3 asker de yaralandı. Gazni eyaletinde bugün çıkan çatışmada ise bir NATO askeri öldürüldü, 4 asker de yaralandı.

Diğer yandan Taliban sözcüsü Yusuf Ahmedi de bugün sabah 08:00 sularında Helmand’da NATO birliklerine ait iki askeri aracın hedef alındığını, 3 askerin öldüğünü, 6 askerin de yaralandığını kaydetti.

isra haber

E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe El Türki

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH MÜCAHİD KARDEŞLERİMİZİN YARDIMCISI OLSUN. DÜNYANIN SÜPER GÜÇLERİ (!) BİRLEŞİYO O KADAR HAZIRLIK YAPIYORLAR VE TALİBANA ÖLDÜRÜLMEK ÜZERE ASKERLERİNİ GÖNDERİYORLAR. NE KADAR GÜLÜNÇ Bİ DURUM. SÜPER GÜÇÜZ DİYEN DEVLETLERİN HALİNİ GÖRÜN BİR AVUÇ KAHRAMAN MÜCAHİD BÜTÜN DÜNYANIN KÜFÜR ORDULARINI HEZİMETE UĞRATIYO. İŞTE ALLAH'IN MUCİZESİ.

B Çevrimdışı

BaiTullaH

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH MÜCAHİD KARDEŞLERİMİZİN YARDIMCISI OLSUN. DÜNYANIN SÜPER GÜÇLERİ (!) BİRLEŞİYO O KADAR HAZIRLIK YAPIYORLAR VE TALİBANA ÖLDÜRÜLMEK ÜZERE ASKERLERİNİ GÖNDERİYORLAR. NE KADAR GÜLÜNÇ Bİ DURUM. SÜPER GÜÇÜZ DİYEN DEVLETLERİN HALİNİ GÖRÜN BİR AVUÇ KAHRAMAN MÜCAHİD BÜTÜN DÜNYANIN KÜFÜR ORDULARINI HEZİMETE UĞRATIYO. İŞTE ALLAH'IN MUCİZESİ.

kardeş bu dedikerini bende biirne dedim diyor rol icabı öle yapıyorlar.

abd oyunu diyom insan ölüyor diyor onlar için insan önemi yok:)

ne kadar mal var demi? taliban abd nin adamımış yalan ama herkes inanıyor.

birde raşid dostum kimdir.?

esedullah1230 Çevrimdışı

esedullah1230

Üye
İslam-TR Üyesi
kardeş bu dedikerini bende biirne dedim diyor rol icabı öle yapıyorlar.

abd oyunu diyom insan ölüyor diyor onlar için insan önemi yok:)

ne kadar mal var demi? taliban abd nin adamımış yalan ama herkes inanıyor.

birde raşid dostum kimdir.?

KOMİNİST ÖZBEK ASILLI SATILMIŞ KAFİRİN TEKİ ...

Üst Ana Sayfa Alt