Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Suud Selefilerine Açık Mektup!!!

E Çevrimdışı

Et Tevhid vel Cihad

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Sizler degilmiydiniz mücahidleri kötüleyen,harici diyenler?

Sizler degilmiydiniz istişadi eylem düzenleyen kardeşlerimize cehennemin köpegi!diyenler?

Sizler degilmiydiniz Burda cihadi cephelere yardım etmeye çalısan kardeşlerin hakkında istihbarat birimlerine bilgi verenler?

Sizler degilmiydiniz ceza evine giren kardeşlerin dosyalarını bir şekilde alıp müslümanlar hakkındaki iddanameleri okuyarak eglenenler,hatalarını araştırıp etrafa yayanlar?

Sizler degilmiydiniz Cihadın önünde engel olanlar?

Sizler degilmiydiniz Cihad Afganistan Irak çeçenistan daki cihada fitne ortamıdır diyenler?

Bugün söz konusu Suriye olunca sizlere ne oldu sizlerdemi harici dediklerinizden oldunuz?
Yoksa kralınız ve etrafındaki saray alimleri suriye ye destek veriyor diye mi suriye cihadını güya destekler oldunuz?

Yoksa kendisine oy verilmenin vacip oldugunu idda ettiginiz Erdogan suriye de muhalif gurubu destekliyor diyemi bugun suriye ye yardım edilmesi gerek diyorsunuz?

Yoksa sizler Kurandaki tevbe suresini yenimi gördünüz?

Sizlere ne oldu? SURİYE söz konusu olunca hepiniz kıtalcı kesildiniz aranızdan bir şehid verildi (inşallah şehiddir) bunu reklam malzemesi yapıyorsunuz övüne övüne bitiremediniz?

Bunların cevabını verecek yürekli bir suud selefisi aranıyor yigitseniz cevap verin!!!

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abi onlara yakışacak en güzel kelime KRAL ÇIPLAK...

haram bölgeye kafirin katmerlisini yerleştiren,trilyonlarca parayı,rusyada bir kartala verip,oranın gümrük polisine yakalandı diye rehin kalan bir sülalenin evladları bunlar,ne kadarda firavuna,nemruta benziyorlar.ya da karuna...

Kafkasyali Çevrimdışı

Kafkasyali

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ahki soylediklerine tam katilmiyorum.Bu dediklerin selefi degiller bunlar murciedirler yani suud murcieleri desen daha dogru olur.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bu kelime hala istismara ugruyor, telefi ile selefi karistirmayalim.

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İnşaAllah şehid olan METİN EKİNCİ'dir. Sanırım bu insandan bahsediyoruz ?

E Çevrimdışı

Et Tevhid vel Cihad

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler yazımı şahıslara indirgemeyin inşallah ayrıca suud selefileri tabirini istismar için degil bi çok kardeşin mürciye akımını bu şekilde bildigi için kullandım bundan rahatsızlık duyulması beni şaşırttı acıkcası benim mesajım tam olarak anlaşılmadı galiba lütfen başka yerlere çekilmesin ben yigit bekliyorum sorularıma cevap verecek.

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler yazımı şahıslara indirgemeyin inşallah ayrıca suud selefileri tabirini istismar için degil bi çok kardeşin mürciye akımını bu şekilde bildigi için kullandım bundan rahatsızlık duyulması beni şaşırttı acıkcası benim mesajım tam olarak anlaşılmadı galiba lütfen başka yerlere çekilmesin ben yigit bekliyorum sorularıma cevap verecek.
ahi bahsi gecen yiğitler burdan ğeçmiyor arka sokaklarda:)

Üst Ana Sayfa Alt