Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Suriye'de İnternet ve Gezilecek Sakin Çarşı Var mı?

AMMÂR B. YÂSİR Çevrimdışı

AMMÂR B. YÂSİR

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamün Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berakatühü Akhiler...

(1)Akhiler Ben Bazı Mücahid Kardeşlerle Tanıştım İnternet Aracılıgıyla Şuan Suriyede Olduklarını Söylüyorlar Oralarda İnternet Falan Varmı Akhi...

(2)Savaş Olmayan Sakin Bir Yeri Böyle Çarşıya Çıkıp Gezebilecegin Bir Yer Varmı...

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

(1)Akhiler Ben Bazı Mücahid Kardeşlerle Tanıştım İnternet Aracılıgıyla Şuan Suriyede Olduklarını Söylüyorlar Oralarda İnternet Falan Varmı Akhi...

(2)Savaş Olmayan Sakin Bir Yeri Böyle Çarşıya Çıkıp Gezebilecegin Bir Yer Varmı...
Akhi esed denen kefere bomba atmazsa çarşı falan az olsa bazı yerlerde var diye biliyorum.
Allah Müslümanların yardımcı olsun.
1111111111.jpg

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Ahi mucahidler Suriye'den onlarca bildiri, full hd video vs. yayınladı ve hala yayınlıyor internet olmadan bunu nasıl yapsınlar?

AMMÂR B. YÂSİR Çevrimdışı

AMMÂR B. YÂSİR

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi mucahidler Suriye'den onlarca bildiri, full hd video vs. yayınladı ve hala yayınlıyor internet olmadan bunu nasıl yapsınlar?

Haklısın Akhi Ama Biliyorsun Orada Müslümanlara Karşı Açılmış Bir Savaş Var Bunu Nasıl Yapıyorlar Diye Şaşırdım Sadece Sonuçta Telefon İnternet Telleri Kopmuştur :D

Üst Ana Sayfa Alt