Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

>>>ŞU AN NE DİNLİYORSUNUZ?<<<

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tabıkı sabah sabah mustafa abımı :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:/// üç yaralı gelıncık çiçeği...

:öptüm:/// :öptüm:///

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
MESUT KURTİŞ :güldüm YA ILAHAL KAVNI :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///

N Çevrimdışı

nur_yuce

Üye
İslam-TR Üyesi
KALBİM SON KEZ ATSIN SECDE YERİNDE.. :öptüm:/// kime ait kesin bir fikrim yok... :ahaboleoldum

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
BEN BİR GARİP KULUM NE OLUR Kİ SONUM MAĞLUMDUR ŞU HALİM AFFEYLE ALLAH :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ÖPÜYORSAM AYRILIĞI GÖZÜNDEN SÖKÜYORSAM YÜREĞİMİ GÖĞSÜNDEN GEÇİYORSAM GÖZLERİNİN İÇİNDEN SANA OLAN SEVDAMDANDIR BİLESİN GEÇİYORSAM BİR ÇİÇEĞİN ÖZÜNDEN SANA OLAN SEVDAMDANDIR BİLESİN.MEĞER NE YALNIZIZ İNSAN OLMUŞSAK YAPRAK GİBİ DALDA SESSİZ SOLMUŞSAK YERİ GELMİŞ ACIYADA GÜLMÜŞSEK SANA OLAN SEVDAMDANDIR BİLESİN YERİ GELMİŞ AYRILIĞA GÜLMÜŞSEK SANA OLAN SEVDAMDANDIR BİLESİN

N Çevrimdışı

nur_yuce

Üye
İslam-TR Üyesi
Kayali34 ' Alıntı:
o benim arkadaşım ya (aramız iyidir) çok iyi sesi vardır bLirem :yale
Aykut AKM geLmiştin gtarının telllerini kırmıştım ama genede kızmadın saoL yaf. dost böyLe oLmalı.
SayGıLar Allah`a emanet oL
:muhaha :muhaha

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
imdattttttttttttttttttttttt

vıruslerım geldı yınee :crycry :crycry :crycry nsl kurtulacam ben yaaaa

:yardimm :yardimm :yardimm :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

Allah cc rızası için yardım edın nolurrrrr...... :yardimm :yardimm :yardimm :crycry :crycry :crycry

Üst Ana Sayfa Alt