Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Size Şans Getirir Mi Bilmem ??? Konuya Lütfen Bakın:şans Duası

E Çevrimdışı

Eski haberci

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Evet Bu akşam babaannem dün vefat eden bir arkadaşının mukabelesine gitmişti...elinde selpak mendile sarılmış.bir kağıtla geldi.."evladım evladım" bak bunu hoca yazdı her türlü şansızlığını giderirmiş..şansını kısmetini açarmış "dedi" ...valla ben denemeyecem..çünkü böyle hoca ların verdiği duaları önemsemem...

ama sizinde bakıp bu dua hakkında yorumlarınızı bekliyorum :)

Şimdi Dikkat Duamızıa Başlıyoruz:aslında kısa ama ben biraz uzattım :)

1-) öncelikle huşu içinde 100 kere elfettah çekiyoruz
2-)sonracığıma kalpten kalpten 100 esselam diyoruz
3-) sonra rakam a bakmadan deniz derya 186 kere ya muğaddim diyouz

İşte işin can noktası burada başlıyor...

4-) 2 dene göynük baldo pirinci alıyoruz...yıkayalım lütfen ve zikrimizden sonra güzelce okuyoruz...

5-)normalde reçeteler sabahj başlar ama hoca akşamdan başlatmış iki denelik baldomuzdan birini akşam yutuveriyoruz...tabii okunmuş su olursa daha bi etkili olur
6-)sabahleyin namazımızı kıldıktan sonra huşu içinde son kalan badem gözlü bembayaz pirincimizide yutuveriyoruz...
7-sonra cığıma bunu tekrar tekrar her gün yapıyoruz...
:cool: sonuç:deneyen olursa haber versin...zaten şans bakımında dibe vurmuşum...böyle şeylerle daha da dibe vurdurmak istemiyorum :)

evet kim yapacak

ALLAH hayrını versin abi bugun pek güleceğim yoktu