Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Sizce Gülen Hareketi Bitti mi?

Mercan Çevrimdışı

Mercan

Eski nick : Salih Kul
İslam-TR Üyesi
Onu destesleyen ve dayandığı mihraklar var.
Onlar bitti demeden bitmez.

mihrak demişken;
mihraptan mihrak'a diye kitap yazsa, ismi yakışıklı olur değil mi?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
neye gülüyor :p

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bilmem, zaten gülecek birseyi olmaz. Dershaneler, Çeteler, hepsi gitti.... :)

Cemaatin kalesi yargidir ,eger ekimde yapilicak HSYK secimlerini cemaatciler yada cemaatcilerin santajla ellerindeki tuttukklari adamlar kazanirsa , yeni cumhurbaskaninida ve yeni basbakanida zor gunler bekliyor olacak

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Benim için farketmez, eğer Başbakanı öldürürlerse, ozaman türkiye'de inşallah Müslüm darbesi çıkar ve Hilafet gelir. Bütün Müslümanlar zaten RTE şeriatı getirdiğini zannediyor ve bundan dolayı "biraz daha dişimizi sıkalim ve demokrasi sonra inşallah Şeriat yine gelicek". İster RTE, ister FG, ister İhsanoğlu, ister Selahattin, ister Kılıçdaroğlu, bunların hepsi batıl bir metod kullanıyorlar.

Elbette, RTE müslümanlara daha yakın ve düşmanlık yapmıyor, ama Kűfür dolu bu yolda bizim tavrimiz "biraz küfürde, küfürdür..."

Demokrasi (küfür) yolunu kullanmak istiyor RTE ve zaman gelince bundan ayrılmak istiyor. Bu neye benzer... "Ben bir işe girmek için, Allah'a inanmıyorum diyerim, ondan sonra yine Müslüman olurum."

Ben RTE Kafir demiyorum, ama kullandı yol yanlıştır. Türkiye'de bir kaç tane gizli yapı vardır, bunlar elinde sonunda onu öldürme çalışacak. Niyeti iyi olabilir RTE, ama gittiği yol baştan yanlış.

Bizim Türk İnsanımız eğer bir kere daha Başbakanını kaybetterse, ozaman inan bana, herkes hücum eder ve şeriat gelecektir. Hiç biri daha sabır etmes. 11 senede İslam'a faydası çok oldu (Başörtü yasağı kaldırıldı), başka bir fayda getirmedi.

Bir darbe marbe daha gelsin, bu kez Müslümanlar inşallah yukarı geçer.

FG de istediği kadar yavlarsin, onun ılımlı islami gelmicektir (taha ki islam ile hiç bir alakası yoktur onun dini)

-Yahudiler ve Hıristiyanlarda cennete girecek
-Sadece kelime-i-tevhid diyenlerde Müslümandır (Yani Muhammed Peygambere inanmak lazım değildir)
-Olimpiyatlarda Kızları oynatmak helal ve iyidir
-Ne bilim daha ne naneler

Diyalog yapmaya çalışıyorlar.
Dinler arası diyalog diye birşey yoktur. Sadece bir din vardır.
Hz. Muhammed'in yolunu değil, diyalog yolunda gitmeye çalışalım ve dini cezaları sanki "aslında Allah bunu istemiyorda, ama...." şeklinde anlatıyorlar.

Nurcu cemaatinden birizi bana ne anlattı. Harama bakmak haramligindan dolayı, zina şahitli yapmamak için bakmamak lazım. Haram bakmamak için....????????
Yani bu nasıl açıklama. Ben ozaman bir kimse bir kimseyi öldürerkende bakmayın, oradada haram iş oluyor.

Wallahi Cemaat çöktü, FG 'de çöktü...

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
  • Elbette, RTE müslümanlara daha yakın ve düşmanlık yapmıyor
Şu anda gerek IŞİD gerek Nusra'ya karşı çarpışan pkk peşmerge ıvır zıır tayfası tayyip rejimin izni il etedavi edilip lojistik destek alıyor. Son olarak onun sağladığı lojistik destekle pkk satanist yezidileri eğitip sahaya sürdü.

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Isid zaten köpek, onlar ölsün,

Ama Nusraya savaş açması ve Pesmergeye destek vermesi yanlıştır.

Üst Ana Sayfa Alt