Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şeyh Ebu Katade Filistini’den Cihad Ehline Işid Hakkında Mektup

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yazıklarıma cevabın budar mı ?

Halid velid asıl kimin vampir,kimin sülük,kimin sırtlan olduğu zaten belli.

bu kadar alçaklaşma işid denen çetenin suriye'de müslümanların maslahatı, halkın zulmünü defetme ve kafir esed rejimini devirmeye yönelik ocak 2014'den beri faaliyetlerini delilleriyle sırala adamsan, karı gibi edebiyat parçalama, cevap beklediğim yerler:

Lazkiye de keseb, samra ve sahil cephesinde muvahhidler var işid nerede?

Şeyh Neccar'da işidin terk ettiği ribat bölgelerinde nöbet bekleyen türkmen gruplar dahi var işid nerede?

Humus ve Yermük multeci kampında insanlık dışı bir ambargo var, insanlar kertenkeleyi türk parasıyla 300tl'ye, yollarda türkiye'de çokca bulunan dikenleri dahi 25tl'ye satın almak zorunda karnını doyurmak için, işid nerede?

Hama morek'te mücahidler rejimin kuzeye açılmasını önlemek için destansı bir mücadele içerisindeler, işid nerede?

Şam kalamoun'da Yabroud, Rankus ve en son Zabandani hizbuşşeytan ve safevilerin yoğun saldırıları sonucu kaybedildi, işid nerede?

İşid'in nerede ve kime karşı savaştığını sizler benden iyi biliyorsunuz ama güneş asla balçıkla sıvanamaz?

Mücahidler önce sizlerin pisliklerini temizliyecek sonra pkk ve esed rejimini tahtını yerle bir edip, adalet üzere İslam emirliğini Allah'ın da izniyle hikmetle getirecek.

O zaman vampirler, takiyyeciler ve tekfirciler kaçacak delik arayacak.

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aslında durum ilginç,ışidi destekleyen mesajlar yazanlar,konunun özü ile ilgili hiç bir şey yazmamışlar.
düşünüyorumda ..tüm bu yorum ve tahrikleri konuyu saptırmak içinmi yazıyorlar acaba?neden konunun içeriğiyle ilgili tenkit veya destek mahiyetinde bir mesajınız olmadı?şeyh ebu katade haklımı?haksızmı???Bence önce buna bir cevab vermeniz lazım..

I Çevrimdışı

istizkar_42

Üye
İslam-TR Üyesi
Pardon Ebu Yusuf yazmış... Karıştırmışım... O halde Ebu Yusuf kardeşe sorayım inşallah aynı soruyu?

Ebu Yusuf Kardeş: Sınırda yakalanınca takiyye yapan hocaefendiyi merak ettim. Cehaletimi bağışla... Kim acaba bu hoca efendi??

J Çevrimdışı

Jam

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Elbette bir sürü verecek cevabım var ama şimdi size sayfalarca cevap yazsam ne değişecek.Bu zamana kadar sizlere verilen cevaplar neyi değiştirdi.

Kardeşlerim bizlerin bir İslam Devleti var.Şeriat ile hükmeden ve her geçen gün büyüyen Allah'ın izni ile ilerde önüne yeni isimler alacak bir İslam Devleti.İşte bu bizleri onlardan ayıran bir unsurdur.Allah şüphesiz ki bizimledir.Peki ya onlar kimlerle ? Sadece kendilerini sırtlarından bıçaklamak için fırsat bekleyen kalleşlerle beraberler.

Şu bir gerçek ki ne bu forumdakiler değişecek ne de bizler.Bence her sözünü hüccet kabul ettikleri Şeyhleri ! değişmeden bunlarda kolay kolay değişmez.Burada bitmek tükenmek bilmeyen kim haklı kim hakısz tartişması yapmakla elimize bir şey geçicek değil.Kimin hak kimin batıl üzere olduğunu bilen şüphesiz ki Allah'tır.Bu bize yeter.

Forumda IŞİD'i Hak üzere kabul eden kardeşlere sesleniyorum.Bu forumu terk edin ve bu insanları burada kendi batıllarıyla beraber baş başa bırakın.

RahmaninKulu Çevrimdışı

RahmaninKulu

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ben bir hiç olarak diyeceğim tek şey şu " Allah sadece kendisi için çalışan çabalayan kullarına yardım ve zafer versin, makam mevki için çabalayıpda kim olursa olsun ümmeti bölenleride kahhar ismiyle kahretsin inşaAllah"

E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest
Bu forumda tekfir edilmesi gereken tekfir edilir ama hakaret içeren ve kişileri aşağılayan ifadeler,kişinin seviyesini düşürdüğü gibi,bu sitede bu hakaret ve atışmaları gören kişilerin de yarım dini varsa onları da dinden çıkarırsanız ve bunun vebalinde pay sahibi olursunuz.Edebli tartışma yöntemini kullanarak herkes birer davetçi sıfatıyla bu foruma yazı yazmalıdır.Bu hususta defalarca uyarı yapmamıza rağmen ya ben kendimi anlatamıyorum yada beni bazı kişiler anlamak istemiyor.İki üç hakaret ve sövme kelimesi,konuyu içeriğinden ve ilmi boyutundan saptırarak bel altından birbirine sataşmalar çıkartıyor.Konu özünden kopuyor karşılıklı hakaret boyutuna varan kelimeler kullanıldığında fırka taassubu başlıyor.Ondan sonra kibir devreye giriyor ve gerilim uzayıp gidiyor.Bu nedenle bu konuyu daha da fazla uzatmamak ve kırıcı ve küfür kelimelere kapatmak için konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt