Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamun Aleykum

S Çevrimdışı

sworld

Üye
İslam-TR Üyesi
S.A kardeşler gerçi bu siteyi tanımam bir tartışma ile başladı ama siteyi sevdim Allah hepinizden razı olsun katılımın iyi olduğunu gördüm yazışmalar gerçekten bir seviye içinde gerçekleşiyor.
Kendime gelince ben sırf windows Yahudi malıdır diye Onu bırakıp LİNUX kullanan biriyim amacım sizleride windowstan soğutmak :hahahaa

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aleykumselam kardeşim...aramıza tartışmaylada gelsen guzellıklede gelsen hoşgeldın ınşAllah...

:güldüm selametle ınşAllah...

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ALEYKÜM SELAM HOŞ GELDİN KARDEŞİM AYIRLAR GETİRDİN İNŞALLAH..........SELAMETLE

M Çevrimdışı

mumcusongul

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sworld ' Alıntı:
S.A kardeşler gerçi bu siteyi tanımam bir tartışma ile başladı ama siteyi sevdim ALLAH hepinizden razı olsun katılımın iyi olduğunu gördüm yazışmalar gerçekten bir seviye içinde gerçekleşiyor.
Kendime gelince ben sırf windows Yahudi malıdır diye Onu bırakıp LİNUX kullanan biriyim amacım sizleride windowstan soğutmak :hahahaa
hoşgeldin
windows için doğru söylüyorsun.
linuxun çıkardığı ubuntu veya pardusu kullansak fena mı olur?
hemde Türk malı

A Çevrimdışı

asfiya

Üye
İslam-TR Üyesi
mumcusongul ' Alıntı:
sworld ' Alıntı:
S.A kardeşler gerçi bu siteyi tanımam bir tartışma ile başladı ama siteyi sevdim ALLAH hepinizden razı olsun katılımın iyi olduğunu gördüm yazışmalar gerçekten bir seviye içinde gerçekleşiyor.
hoşgeldin
hemde Türk malı

yaw linuxun nedir ?
cahilliğimi bağışalıyın

M Çevrimdışı

mesutaksu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKÜM AYLARDIR BU SİTEYE GİRMEDİĞİM İÇİN KENDİME KIZIYORUM ARANIZA KATILMAKTAN SON DERECE MUTLUYUM GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR SİTE HERKESE KOLAY GELSİN

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
a.s. rahmetullah haci hoşgelmişsin rabbim hayırlı kılsın inş.

M Çevrimdışı

mumcusongul

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
asfiya ' Alıntı:
mumcusongul ' Alıntı:
sworld ' Alıntı:
hoşgeldin
hemde Türk malı

yaw linuxun nedir ?
cahilliğimi bağışalıyın
linux bilgisayar için bir işletim sistemi.
sizde windows vardır.
bunu oğlum si,pariş etti hemde bedava.
şuan onu kullanıyorum.
kullanması da çok kolay

H Çevrimdışı

HATTAT

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
hoşgeldin sworld kardeş. üyeliğin hakkında hayırlı olsun inşALLAH.