Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

selamun aleykum

F Çevrimdışı

Filistinim

Üye
İslam-TR Üyesi
sitede emeği geçen herkesten Allah (c.c.) razı olsun inşaAllah,

selam ve dua ile...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aleykum selam kardeşim hoş geldiniz maşallah nickiniz çok hoş..Rabbim hepimizden razı olsun...

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
maşallah hoş gelmşsiniz kardeşlerim . sefa getirdiniz. Allah c.c. filistine yardım etsin inş. görünmeyen ordularla orayı kurtarsın . selametle .

B Çevrimdışı

beytlahya

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selam kardesim, sende hosgeldin... filistin icin duadan baska seylerde yapilabilir..

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
ozman zulmeden yahudileri bizlerin elleriyle cezalandırsın inş. daha iyi oldu dimi :)sende hoşgelmişsin. s.a.

F Çevrimdışı

Filistinim

Üye
İslam-TR Üyesi
hoş bulduk Allah(c.c.) cümlenizden razı olsun inşAllah,

Filistin ,ümmetin kanayan yarası,kalbi işgal altında ümmetin.duadan başka şeyler var elbette.malıyla canıyla cihad edenlerden olmak, malını siyonistlere sermaya ettirmemek yani BOYKOT.

Allah(c.c.) ümmeti içine düştüğü bu umursamaz,vurdum duymaz,fitne zilletinden kurtarsın inşaAllah. biz de elimizden geldiğince bu unutulmuşluğun Filistin'in kaderi olmadığını göstermek içn her durumda onların yanında olduğumuzu gösterelim inşaAllah.Şehid Şeyh Ahmed Yasin in ümmeti şikayetinde ki gib "bari karşımızda olmayın " dediği kullardan olmayalım inşaAllah.

Allah(c.c.)' emanet olun ,selam ve dua ile.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
09.11.2006 da üye olan bi arkadaş daha :ahaboleoldum