Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Selam

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Hoş geldin kardeşim
Hayırlara vesile olursunuz inşeAllah

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

My leader is the Prophet, my Lord is Allah,
İslam-TR Üyesi
Selamün aleyküm rahmetullahu berekatuhu bende yeni katıldım adım Yahya fida soracağım sorular nereye soruluyor vitir namazla ilgili kafam karıştıda ondan soru soracağım

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
Bende böyle bir soru işareti var tam olarak ne zaman cevaplanir ne yapmam gerekiyor cevaplanması için ben yeniyim fazla bilgim yok

Öğrenen Müslüman Çevrimdışı

Öğrenen Müslüman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bende böyle bir soru işareti var tam olarak ne zaman cevaplanir ne yapmam gerekiyor cevaplanması için ben yeniyim fazla bilgim yok
Aynen mesajda yazdığı gibi siz Kur'an ve Sünnetten Soru Cevap kısmına sorunuzu sormuşsunuz sonra başka bir yerde tekrar sormuşsunuz. 2. sorduğunuz silinmiş. 1. sorunuz herkese sunulması için onaydan geçmesi gerekiyor. Kur'an ve Sünnetten Soru Cevap kısmı normalden daha uzun sürebiliyor çünkü orada Abdulmuizz hoca cevaplıyor soruları. Yapmanız gereken şey beklemek...

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
Es selamün aleyküm rahmetullahu berekatuhu ben site katkı sağlamak istiyorum ben elimde İslam akaid 830 soru ve cevap kitabı var ben bunu pdf çevirip pdf paylaşsam katkı sağlamış olur muyum herkesin yararlanmasını istiyorum kitap polen

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
Acaba sorduğum soru nerede görünür bende bişey görünmüyor sadece soru işareti var daha önce sorduğum soru ben niye göremiyorum kendi ismimi aratıyorum çıkmıyor namazla ilgili sorduğum soru

kâtib Çevrimdışı

kâtib

İslam-TR Üyesi
Acaba sorduğum soru nerede görünür bende bişey görünmüyor sadece soru işareti var daha önce sorduğum soru ben niye göremiyorum kendi ismimi aratıyorum çıkmıyor namazla ilgili sorduğum soru
Konu daha herkese açık olarak paylaşılmamış. Sadece adminler, yöneticiler ve moderatörler görebiliyor

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
Ben siteyi anlayabilmek için çok fazla yerlere girdim amacım durmadam sormak değil sadece isteğim namazla ilgili sorunum vardi fida vitir namazla ilgili seyi okudum anlayamadım için soru sordum bide sadece Abdülaziz fida yazmak istedim herkesden çok özür dilerim Abdülaziz sendende özür dilerim şimdi de özel mesaj çalışmıyor size sorun yaşattıysam özür dilerim

kâtib Çevrimdışı

kâtib

İslam-TR Üyesi
Ben siteyi anlayabilmek için çok fazla yerlere girdim amacım durmadam sormak değil sadece isteğim namazla ilgili sorunum vardi fida vitir namazla ilgili seyi okudum anlayamadım için soru sordum bide sadece Abdülaziz fida yazmak istedim herkesden çok özür dilerim Abdülaziz sendende özür dilerim şimdi de özel mesaj çalışmıyor size sorun yaşattıysam özür dilerim
Özel mesaj yeni üyelere açık değildir zaten. 23 mesaj göndermeniz gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam. Ama ilk geldiğiniz zamanlar açık oluyor bir süreliğine (nedendir bilmiyorum).

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
23 mesaj herhangi birine gönderince özel açılıyor mu ilk başta açıktı

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
Tamam sadece öğrenmek için sordum sürekli yazmam faydasız şeyleri