Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selam Aleykum

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bedava bedava :)

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
mp3 formatında.

istersen ilk siteden direk mp3 indirebılırsın. lınkı kopyala yapıstır yapacaksın indir dieceksin.

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
ve alykum selam hoşgeldiniz.

arabada çalismasi için hangi formatla indirebilirim biliyormusun

arabanızda nasheed-lerin çalması için öncelikle aracınızın hangi formatı okuduğunu bilmeniz lazım. mp3 olarak yazacaksanız Cd ye en düşük hızda ve veri cd'si olarak yazmanız gerekiyor.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
arabanızda nasheed-lerin çalması için öncelikle aracınızın hangi formatı okuduğunu bilmeniz lazım. mp3 olarak yazacaksanız Cd ye en düşük hızda ve veri cd'si olarak yazmanız gerekiyor.

Hoş bulduk akhi, 3 gün sonra sivasa gidecegiz inshaAllah orda yapmaya çalisirim. Verdigin cevap için allah razi olsun

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razi olsun akhim, ama arabada çalismasi için hangi formatla indirebilirim biliyormusun
neşid arşiv konuları da açmıştım bi ara. forumu biraz kurcala bakalım.
Radyoya eklenenler ve foruma açtığım o konudakileri toplasan 2-3 bine yakın neşid vardır tahminimce

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
haftaya inshaAllah türkiyedeyim Allah izin verirse sivasta bu dediklerini kurcalarim:D

SİVAS ı bu kadar büyütme gözünde yav :)

Allah'ın yaratmış olduğu çorak bir toprak parçası :)

Türkiye içinde yolculuk yapmış herkes GÜRÜN deresini ve boş tepelerini iyi bilir :)

Bir de Sivas esnafının isyanı var ondan hiç bahsetmiyorum :)))

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Allah iyiligini versin akhim;) Sivasi gözümde büyüttügüm yok sadece 18 senedir gavur topraklarinda yasadigimdan dolayi çok özledim, burdaki türkler her sene tatile gittiler biz en son gideli 12 sene oldu insanlik iste özlüyor memleketini:(

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah iyiligini versin akhim;) Sivasi gözümde büyüttügüm yok sadece 18 senedir gavur topraklarinda yasadigimdan dolayi çok özledim, burdaki türkler her sene tatile gittiler biz en son gideli 12 sene oldu insanlik iste özlüyor memleketini:(

Buralarda Gavur toprağı yav :) Ne farkeder... Biz Müslümanlar için Tüm topraklar bizimdir.
Aynı şekilde Küfür ile yönetilen devletlerde aynıdır. Bizim için İran Türkiye Suud Almanya Abd bir şey ifade etmemelidir.

Bir anektod paylaşayım:

Bir Abimiz Suriye sınırını bir kafile ile beraber geçmektedir. (Hicret etmektedirler) Yanında da Avusturyalı başka bir Müslüman vardır. Türkiye Suriye sınırının bir kısmı (ayn al arab gibi) tren yolu ile sınır kabul edilmiştir.

Kafile tren yolunu geçerken Avusturyalı sınıra bakarak "işte bu şirk" demiş..."

:) Anlaşılmamış olabilir, yani demek istiyor ki bu çizgiler hep palavra. Allahın Yeryüzünü kim sahipleniyorda parselliyor.

Uçağa bindin zaman görüyorsun hakikaten çizgiler sınırlar ulus mantıklar hepsi o boş dünyada günü birlik ideolojiler...

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Dediklerine aynen katiliyorum ama bilmedigin seylerde var, babamin hastaligi, fransada kaldigimiz yer en berbat yerlerden biriydi, çok mücadele ettik, en azindan orada akrabalarimiz var önce Allah sonra onlara güveniyoruz ama su kesindirki Biz müslümanlar için tüm topraklar bizimdir