Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sean Stone nasıl müslüman oldu

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gece Yarısı Ekspresi filmiyle Müslümanlığa saldıran oryantalist Oliver Stone'un oğlu Sean Stone, şimdi de oryantalist işbirlikçisi İran'ın reklamı için Şiiliği seçti.

Malesef medyamız İran propagandasına alet oldu.

Hergün binlerce insan Sünni Müslümanlar vesilesiyle İslam'ı seçerken bunu görmezden gelen dünya basınının tam da İran'ın propagandaya ihtiyacı olduğu bir dönemde Sean Stone'un müslüman olması haberini yaymasını dikkatlerinize sunuyoruz.

Unutmamak gerekirki İran'ın gayri müslim hiç bir ülkede irşad faaliyeti yoktur. Ancak bir çok ülkede sünnileri şiileştirme faaliyeti yürütmektedir.

saklı yüzü

ve gerçek yüzü

Y Çevrimdışı

Yavuz_Selim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İran'ın Türkiye'de de çok ciddi şiileştirme faaliyetleri bulunmaktadır.

Tahran'da yaklaşık bir milyon sünni müslüman yaşamasına rağmen İran yönetimi Tahran'da sünni camii açılmasına izin vermemektedir ama Türkiye'de onlarca şii (caferi) camiisi vardır ve aktif haldedirler.

Not: Tahran'daki Hristiyanların ve Yahudilerin sayıları Tahran'da yaşayan sünni Müslümanlardan çok daha az olmasına rağmen İran yönetimi Tahran'da kilise ve sinagog açılmasına izin vermektedir. Ve Tahran'da açık ve faal halde sinagog ve kiliseler vardır.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
bence bu bırak müslümanlığı,kafirliğinden bir rütbe daha yüksek bir kafirliğe geçti

I Çevrimdışı

ismailemin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a.

muvahhid, islamiforum sitesi vardı, o sitenin akibetini biliyor musun?

Y Çevrimdışı

Yavuz_Selim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ve aleykum selam.

ismailemin nasılsın?

O siteyi, ComfortoblyNumb nickli modetörün liderliğinde büyük ölçüde İran-Şia lobisi ele geçirmişti sonra da o site kapanmış galiba. :)

E Çevrimdışı

eş şebabi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
tnt deki bu top sakallı edit de münafık adi kafirin teki

lütfen eleştireceksen bile edebine göre yaz....

Y Çevrimdışı

Yavuz_Selim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İran rejiminin ve Hizbullah!!! ın desteklediği Suriye'deki İslam düşmanı Nusayri-Baas rejiminin aleyhinde olan haberleri ve yorumları o foruma eklediğim için benim üyeliğimi askıya alan İran'cı , modernist Comfort kardeşinin gerçek kimliğini biliyor musun ?

Kenan Çamurcu denen İran'cı provakötör ile aynı kişi mi o ? :)

I Çevrimdışı

ismailemin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
eyvallah muvahhid kardeşim iyiyim hamd olsun. umarım sen de iyisindir. Red&Kabul arkadaşım, islamiforumun akıbeti hakkında sizin bilginiz var mı? ayrıca bu forumda özel mesaj atılamıyor mu?

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
forma arasıra giriyor neden kısıtlandığını bilmiyor zanna bulunuyor sizin komple teorisi demek şstediğinizi bazıları tedbir olarak algılıyor ki, kısıtlama tedbir amaçlı değil......araştırın iyice...

I Çevrimdışı

ismailemin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
muvahhidle bahsettiğim siteden bir hukukumuz var, tüm görüşlerine katılmasam da samimiyetine inandığım ve hatta sevdiğim bir kardeşim olarak görüyorum kendisini. sizin için de arkadaşım ifadesini dışlamak için kullanmadım elbette. aksine iltifat ettiğimi düşünmüştüm sevgili kardeşim :)

islamiforumun modlarından biriyle irtibatınız varmıdır, ara sıra forumdaki paylaşımlara bakma ihtiyacı duyuyordum. Tabiri caiz ise bir nevi arşivdi benim için. yani asıl öğrenmek istediğim bir şekilde yedeklenmiş bilgiler duruyor mu? bahse konu forumun modlarına bunu danışmak isterdim.

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben de ziyaret ederdim o forumu bir anda sessiz sedasız domain parka gitmiş garipsemiştim

Y Çevrimdışı

Yavuz_Selim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ismailemin, benim hakkındaki bu güzel düşüncelerinden dolayı teşşekür ederim kardeşim.

O siteyi adminler kapatmış anlaşılan. Ama o sitedeki yazıları bir yere ayırıp sakladılar mı , yoksa onları sildiler mi bilmiyorum.