Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ramazan Bayramı öncesi havaalanı işkencesi

C Çevrimdışı

CihadiL

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

[TD="align: left"]ramazanın sonuna yaklaşıyoruz ve bayramda çok yakında.geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda ailemle bayramı kutlamak için seyahat edeceğim.inşallah geçen yılki gibi havaalanındaki berbat tecrübeyi bu yıl da yaşamam.bir arkadaştan duydum geçenlerde havaalanlarının çoğu ek güvenlik tedbirleri almaya başlamışlar son zamanda.geçen yıl herkes gibi biletimi ve kimliğimi havaalanı görevlilerine gösterdim, ve sonra x-rey makinasından geçtim.sanki epeyce heyecanlı olduğum yetmiyormuş gibi x-ray makinası birden ötmeye başladı bir kaç kez.geriye gitmemi söylediler ve tekrar gelmemi istediler.yine cihaz ötmeye başladı.bir görevli beni baştan aşağı aradı ve yan cebimde unuttuğum yüzüğümü buldu.allaha dua ettim de başka birşey bulmasın diye.sonra başka bir görevli bavulumu açmamı istedi, güya x-ray makinası birşeyi görememiş!!!kendi kendime şimdi ne var acaba dedim.bavulu açmak zorunda kaldım ve görevlilerin beni sorgulamaması için başka bir pürüz bulmamaları için dua ettim içimden.çok sükür başka birşey bulmadılar.kendi kendime dedim ki bu yıl elbise ve lüzumlu şeylerden başka birşey almayacağım yanıma diye.inşallah, bu sefer havalimanı işkencem tatsız olur.arkadaşım da güvenlik kontrolünden geçerken benzer tecrübeleri yaşadığını söyledi.

Üst Ana Sayfa Alt