Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Rafızilerin Saddamı Idam Etme Görüntüleri Sansürsüz

A Çevrimdışı

AntiMürcie

Üye
İslam-TR Üyesi
31 aralık 2006 tarihinde(saddamın idamından hemen bir gün sonra) yüklenen tamamen orijinal ve sansürsüz olan görüntülerde rafizilerin Saddam Hüseyini asarak idam ettiği görülüyor.Saddam Hüseyin 30 Aralık 2006 tarihinde Kurban Bayramının birinci günü asılarak idam edilmişti.Hala dün gibi hatırlarım.

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O zaman cahil bir çocuktum. Nasıl akıllara işledilerse dünyanın başından bir bela kalktı, iyi bir şey oldu sanmıştım. Allah iyi insanlarla karşılaştırdı, zamanla onun bir şehit olduğunu idrak ettik.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O zaman cahil bir çocuktum. Nasıl akıllara işledilerse dünyanın başından bir bela kalktı, iyi bir şey oldu sanmıştım. Allah iyi insanlarla karşılaştırdı, zamanla onun bir şehit olduğunu idrak ettik.
Kardeşim, laik demokrat baas partisi lideri, Irak'da Halepçe başta olmak üzere bir çok katliama imza atan, ülkeyi yönettiği tek bir günde dahi Allah'ın şeriatını uygulamayan Saddam şehid mi?

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim, laik demokrat baas partisi lideri, Irak'da Halepçe başta olmak üzere bir çok katliama imza atan, ülkeyi yönettiği tek bir günde dahi Allah'ın şeriatını uygulamayan Saddam şehid mi?
Onu öldürenler, Allah'ın dini ile savaşmak yolunda bu faaliyeti gerçekleştirdi.

A Çevrimdışı

AntiMürcie

Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşler şimdi Saddamın şehid olup olmadığı bizi ilgilendirmez.Ama genede inşaAllah son nefeste de olsa tövbe nasip olmuştur diyelim.Bunun yanında bizi ilgilendiren saddamın yaptığı işlerdir.Saddam ne kadar tağut ve kafirde olsa Irakta ehli sünnete çok büyük hizmeti olmuştur.Onun döneminde Irak sünnileri devlete hakimdi.Bütün devlet kadroları sünnilerin elindeydi ve sünniler ırakta hakim güçtü bolluk ve bereket içinde yaşıyorlardı.Saddam ıraktaki rafizileri sürekli eziyor ve baskı uyguluyordu.Iraktaki rafizilerin Kerbela ve Necefteki şirk ayinlerini bile yasaklamıştı.Ve en önemlisi Saddam Iran Irak savasında 1 milyondan fazla rafiziyi telef etmiştir.Bunun yanında yine isyan eden bınlerce rafiziyide telef etmiştir.Amerikaya kafa tutmuş ve amerikan köpeği Kuveyt tağutlarına savaş açmıştır.Amerika bu savas yuzunden 250 mılyar dolar zarar etmiştir.Aynı şekilde bu savasta Saddam israile füzeler fırlatmış bu füzeler sayesınde en az 74 israilli telef olmuş binlerceside yaralanmıştır.Yani bu kadar hayırlı işler yapan biri ne kadar tağut ve kafir olsada ben arkasından kötü konuşmayı doğru bulmuyorum.Toprağı bol olsun diyelim.

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İsraile 39 füze attı, 40.'yı atacak adam çıkmadı.

Müşrik katletmek ona nasip oldu.

İsrail ve amerikanın emriyle müşrikler tarafından öldürüldü.

Bunların zerresi sana nasip olmamış, klavyeden adama kafir diyorsun.

Bunları yapan kafir, Müslümanların hakkıyla altın ferrariye binenler, çocukları ingiliz amerikan okullarında yetişen top sakallılar Müslüman.

ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
İsraile 39 füze attı, 40.'yı atacak adam çıkmadı.

Müşrik katletmek ona nasip oldu.

İsrail ve amerikanın emriyle müşrikler tarafından öldürüldü.

Bunların zerresi sana nasip olmamış, klavyeden adama kafir diyorsun.

Bunları yapan kafir, Müslümanların hakkıyla altın ferrariye binenler, çocukları ingiliz amerikan okullarında yetişen top sakallılar Müslüman.
إِنَّ اللَّهَ يُؤَيِّدُ هَذَا الدِّينَ بِالرَّجُلِ الْفَاجِرِ

“Şüphesiz ki Allah bu dini facir bir adamla da destekler.

(Buhari: Cihad 77 )

#Kuzgun Hadisi
Abla cevap vermiş.

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşler şimdi Saddamın şehid olup olmadığı bizi ilgilendirmez.Ama genede inşaAllah son nefeste de olsa tövbe nasip olmuştur diyelim.Bunun yanında bizi ilgilendiren saddamın yaptığı işlerdir.Saddam ne kadar tağut ve kafirde olsa Irakta ehli sünnete çok büyük hizmeti olmuştur.Onun döneminde Irak sünnileri devlete hakimdi.Bütün devlet kadroları sünnilerin elindeydi ve sünniler ırakta hakim güçtü bolluk ve bereket içinde yaşıyorlardı.Saddam ıraktaki rafizileri sürekli eziyor ve baskı uyguluyordu.Iraktaki rafizilerin Kerbela ve Necefteki şirk ayinlerini bile yasaklamıştı.Ve en önemlisi Saddam Iran Irak savasında 1 milyondan fazla rafiziyi telef etmiştir.Bunun yanında yine isyan eden bınlerce rafiziyide telef etmiştir.Amerikaya kafa tutmuş ve amerikan köpeği Kuveyt tağutlarına savaş açmıştır.Amerika bu savas yuzunden 250 mılyar dolar zarar etmiştir.Aynı şekilde bu savasta Saddam israile füzeler fırlatmış bu füzeler sayesınde en az 74 israilli telef olmuş binlerceside yaralanmıştır.Yani bu kadar hayırlı işler yapan biri ne kadar tağut ve kafir olsada ben arkasından kötü konuşmayı doğru bulmuyorum.Toprağı bol olsun diyelim.
Bu adam kendi akidesine gore kafirdir.

Bunuda burada kanitlamaya hazirim

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Saçma sapan konuşma hadi git az ötede *****.Selam
Sizler Allah swt yahudiler icin soyledigi su kavil gibisiniz "dinin bir kismina iman eder bir kisminida inkar edersiniz"
Tr de devlet kadrolarinda calisanlarina kafir diyorken acaba Saddamin kadrosunda calisan bir kimse bir anda nasilda Sunni\sunnete tabi musluman olur.?

A Çevrimdışı

AntiMürcie

Üye
İslam-TR Üyesi
Sizler Allah swt yahudiler icin soyledigi su kavil gibisiniz "dinin bir kismina iman eder bir kisminida inkar edersiniz"
Tr de devlet kadrolarinda calisanlarina kafir diyorken acaba Saddamin kadrosunda calisan bir kimse bir anda nasilda Sunni\sunnete tabi musluman olur.?
Kafirler için inen ayetleri müslümanlara inmiş gibi çarpıtmada sizin gibilerin üstünede yoktur.Yazdığımı iyi oku bakalım ben Saddamın emrinde çalışanlara müslüman mı demişim.Orada dedim ki Saddam döneminde ırakta sünniler (halk) bolluk ve bereket içinde yaşıyordu dedim.Saddamın emrındeki sünniler lafından kasıt sunnı kokenlı olanlardır.Belliki okudugunu anlayamıyorsun zaten anlasan bu halde olmazdın.

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
.Onun döneminde Irak sünnileri devlete hakimdi.Bütün devlet kadroları sünnilerin elindeydi ve sünniler ırakta hakim güçtü bolluk ve bereket içinde yaşıyorlardı..
Kardesim tefsir usulunde bu gibi Ayetler yahudiler icin hususi insede hukum olarak mutlaktir.

Konuyuda carptirma Sunni demek Sunnet e tabi musluman demektir.Bu yazdigini okuma yazmayi yeni ogrenen biri bile ne anlama geldigini bilir.Lakin sen gafil kalmissin.

A Çevrimdışı

AntiMürcie

Üye
İslam-TR Üyesi
Kardesim tefsir usulunde bu gibi Ayetler yahudiler icin hususi insede hukum olarak mutlaktir.

Konuyuda carptirma Sunni demek Sunnet e tabi musluman demektir.Bu yazdigini okuma yazmayi yeni ogrenen biri bile ne anlama geldigini bilir.Lakin sen gafil kalmissin.
Kimin gafil kaldığı belli.Selam diyorum daha hala yazıyorsun.Hem anlamıyorsun hem yazıyorsun.Sen akidende devam et bende edeyim hesabını Allaha vereceğiz.Ayrıca ben senın kardesınde değilim aynı sekılde sende benım kardesım değilsin.Hadi Allah hıdayet nasıp etsin.

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kimin gafil kaldığı belli.Selam diyorum daha hala yazıyorsun.Hem anlamıyorsun hem yazıyorsun.Sen akidende devam et bende edeyim hesabını Allaha vereceğiz.Ayrıca ben senın kardesınde değilim aynı sekılde sende benım kardesım değilsin.Hadi Allah hıdayet nasıp etsin.

Cehaletin ve tevilin mazeret olmasa "Allahin haram kildigi bir cani\muslumani helalestirdiginden\tekfir etigin sebeble tekfir edilirdin.

Neyse hadi yazmiyorum dahaa...

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
Yanlış anlaşılma oldu sanırım. EBU HANIFE akhinin "bu adam kendi akidesine göre kafirdir"den kastettiği Saddamdır. AntiMürcie akhi anladığım kadarıyla kendini bu söze muhatap algılamış alıntı olduğundan, o yüzden ters tepki göstermiş. Aceleyle hareket etmek yerine ilk önce birbirimizi anlamaya çalışsak ve en azından hüsnü zanla bir daha sorsak böyle şeyler olmaz.

A Çevrimdışı

AntiMürcie

Üye
İslam-TR Üyesi
Cehaletin ve tevilin mazeret olmasa "Allahin haram kildigi bir cani\muslumani helalestirdiginden\tekfir etigin sebeble tekfir edilirdin.

Neyse hadi yazmiyorum dahaa...
Sen yazsan ne olacak yazmasan ne olacak Allaha şükür neyin ne olduğunu biliyorum.Senin gibilere ne yazsak boş hükmünüz islama göre bellidir.Daha halada yazıyorsun.Selam dedım yazma arkadaş hadi Allah hidayet nasip etsin.

Üst Ana Sayfa Alt