Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Psikolojim Çok Bozuk

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
fuufff sıcak kar olmas diyorum anlamıosun ya sıcak kar olmas soğuk kar bide çok soğuk kar olur burdaki çok soğuk kar işte.Bide eşşek öldüren güneş var oda karlı havalarda çıkan güneş ama bunun karın sıcaklıgıyla bı ılgısı yok

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hııııııııııııııı... sizin oradaki tüm eşşekler öldü demek :huhuuhuu

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
tamam ,açıklama mı istiosun?
Burda eşşek hiç görmedim ama zaten köpek haricinde nerdeyse hayvan yok burda ha bide kedi haricinde(burda ipi olan köpek alıo ,çocuk bilem çok yok çocuktan çok köpek vardır heral)artık eşşekler öldümü kaldı mı bilmiom ama değişik cins eşşekleri kastediyorsan ki onlara öle söylemek istemiyorum hayvanlara hakaret olmasın dıye ama zaman zaman 2 ayaklılarına raslamak mumkun ama bunlar bu bahsettiğim güneşten ölmüolar malesef :dua
umarım konu anlaşılmıştır :bayıldım

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
peki güneşe niye eşşek öldüren güneş demişler :huhuuhuu

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ona her yerde öle diyolar deli ahim bakırköyde duymadınmı çok ayııııp

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bizim oradaki iki ayaklı eşşekler hala hayattalarda, hani orada ölüyolarsa, oraya yollayayım diyecektim :yaşasın

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
adamın biri kışın eşşeğini hava güneşli diye dışarıya baglamış bi gün sonra eşşek soğuktan ölmüş onun için kışın çıkan güneşe eşşek öldüren güneş derler bizim oralarda .

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bi gunden sonra nokta olacaktı konu yanlış anlaşılmasın eşşek bi gün dışarda kalmamış yani :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
dışarı çok, çevrene dikkatli gözlerle bak, illeki birtanesine rastlarsın

Üst Ana Sayfa Alt