Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Psikiyatrist önerisi.?

A Çevrimdışı

aşkin_velayeti

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Selamunaleykum.
Arkadaslar ben obsesif kompüsif bozuklul (takıntı bozukluğu) hastasıyım ankarada müslüman bir psikiyatrist tafsiyeniz varmı.?
Sorumun nedeni sudurki bilirsiniz halkın gözünde dinci dedikleri kisilerden olduğum için her doktora gitmekden korkuyorum.

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
quarantina aslen psikiyatrist değildir ama eğitimini almıştır kendisi pdr cidir :)

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
dediğin rahatsızlık için doktora gitmen lazım radyodan olacak iş değil. sadece düşünsel takıntıda kalmamış kompüsif şekle yani davranışa yansımıştır.

A Çevrimdışı

aşkin_velayeti

Üyeliği İptal Edildi
Banned
evet aynen öyle oldu. Kompüsif seklede geldim. Dini takıntılarım çok. Mesela ya birinin hakkını yersem ya birini öldürürsemdiye.
ankarada üniversiteye gitsem islam düsmanı biri olurdiye korkuyorum. Yakınlarım basörtülü ben sakallı.

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
allah yardımcın olsun... rabbim şifa versin inşallah..

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
rabbim hayırlı şifanızı versin ....gerçekten zor bir hastalık ihmale gelmez ...daha ciddi boyutlara ulaşmadan tedavi olun .inş. ankaralı ahiler doktor konusunda yardımcı olurlar ...selametle...

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum akhi Allah yardimcin olsun amin en iyisi Allah'a dua etmen ondan yardim istemen sabr etmeye çalisman mesela kendini kapat bir yere iki gun boyunca ordan çikma kendini sabr etmeye alistirmak için mesela peygamber efendimiz aleyhi salatu we sellam'i dusun mekkeli musriklerle nasi sabretigini mesela bir kardesimiz bize tecvid dersi verirken hep bize bunu anlatirdi bir imami talebeleri'nin ilimde sabretmesi için imam talebelrin'in yuzune tukururdu bakalim talebeler gerçekten o ilmi istiyomuydu imam tukurse bile sabr edip o ilmi ondan alacakmiydi iste akhi sende o insanlari'n gerçekten islami kabul etmelerini istiyorsan davet ede biliyorsan et hakki soyle ve sana ne cevap verirlerse versinler sabr et amacina ulasmak için sabr insh'Allah

A Çevrimdışı

another

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeş yakınlarında rukye ile tedavi yapan kimse varsa ona bir görün öncelikle , bana da aynı teşhis konuldu fakat o verdikleri anti depresanlar insanı uyuşturmaktan başka bir işe yaramıyor ,

Allah'a yonel ve Kuran ile tedavi olmaya çalış inşallah

Üst Ana Sayfa Alt