Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Paris'te Şerefsiz Mizah Dergisine, İzzetli Baskın

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
faruk beşer diğer hocalara benzemez. bu konuda böyle konuşmasına çok ama çok şaşırdım açıkçası. hayal kırıklığına uğradım çok :(
Evet ben de her konuda yanlis bulmuyorum akhi aslinda bende seviyordum ama el kaide hakkinda gercekten cok sert bir tweet atmisti orda gicik oldum emin degilim yanlis hatirlamiyorsam kufure yakin bi hakaret de vardi. Hic bulasmasa o konulara ne guzle olur.

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Evet ben de her konuda yanlis bulmuyorum akhi aslinda bende seviyordum ama el kaide hakkinda gercekten cok sert bir tweet atmisti orda gicik oldum emin degilim yanlis hatirlamiyorsam kufure yakin bi hakaret de vardi. Hic bulasmasa o konulara ne guzle olur.
Akhi susunca ne olacak, elhamdülillah bu ameliyeyle çok şey gösterdi rabbim, çoğu kişi rengini belli ediyor. Allah sonumuzu hayr etsin.

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu adamda engelliyim :) yoksa yazcagimi bilirdim. Ulan bari sessiz kalin bee. hic bisey yazma.
elhamdulillah beni de engellemiş bu alıntıyı başka birinden aldım
evet akhi mücahidlerin liderlerine ajan ve affedersiniz puşt demişti

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
elhamdulillah beni de engellemiş bu alıntıyı başka birinden aldım

evet akhi mücahidlerin liderlerine ajan ve affedersiniz puşt demişti
Normal bir elestiri olsa o kadar sinirlenmezdim kufur etmisti. Allah affettsin diyecek bir sey yok.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
ayni konu ile çok konu oldugu için buraya yaziyim dedim...

kardesler bu olayin planlandigi diye söylentiler var, yani o bölgede mobese kamerasi çok varmis ama onlardan degilde amatör kameradan çekilen videolar gösteriyorlarmis...?? birde o kadar insan çatida ne geziyor, normalde fransizlar çok korkak, bunlar gayet sakin duruyo...
charlie hebdo zaten islama saldirdigi yillardir belliydi onlarin güvenlikleri elbette en üst düzeyde olacakti, islama saldiran kisileri öyle korumasiz birakmazlar, üstelik saldiri gündüz...??
2'ci nokta ise yerde yatan polise silah sıktığı zaman kan yokmus...??
sanki bu olaylar planlanmis gibi, neden derseniz, belkide fransanin müslümanlari öldürmesi, amerika gibi müslüman devletlere saldirmasi vs gibi olaylar için bir bahane/firsattir

Allahu alam...
bilgi ve delil bulursam buraya koyarim, pc hala bozuk

yok eger saldiriyi gerçekten müslümanlar yaptiysa, Rabbim onlardan razi olsun

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
j0wifa.jpg

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

kardesler bu olayin planlandigi diye söylentiler var, yani o bölgede mobese kamerasi çok varmis ama onlardan degilde amatör kameradan çekilen videolar gösteriyorlarmis...?? birde o kadar insan çatida ne geziyor, normalde fransizlar çok korkak, bunlar gayet sakin duruyo...
charlie hebdo zaten islama saldirdigi yillardir belliydi onlarin güvenlikleri elbette en üst düzeyde olacakti, islama saldiran kisileri öyle korumasiz birakmazlar, üstelik saldiri gündüz...??
sanki bu olaylar planlanmis gibi, neden derseniz, belkide fransanin müslümanlari öldürmesi, amerika gibi müslüman devletlere saldirmasi vs gibi olaylar için bir bahane/firsattir

Allahu alam...

akhi aynı şeyleri 11 eylülle ilgili de duymuştuk ama resmi bir açıklama gelirse içimizde birşey kalmaz inşeAllah

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Allahu alam...

- Kardes adamlar olan videolari yayindan kaldiriyor, niye kendileri hezimetlerini piyasaya sürsünler ... hemde mobese kayitlarini :)
- Catiya cikan adamlar oranin calisanlari, yani hepsi gebertilmemis ... canini kurtarmak icin birkaci catiya kacmis ..
- Polisin yerdeyken vurulma ani cok kisa yansidi videoya ... Ordan kan olayi hemen anlasilmaz diye düsünüyorum
- kimlik olayi da saptirma ve küsük düsürme olayi diye düsünüyorum ... Bu kardesler zaten "terör suclamasiyla" polisce bilinen kisiler ..3. kisi öttükten sonra bu kimik olayini ... cikardilar ... inanmiyorum bunlarin yalanlarina

Birde artik su fasiklarin laflarina kanmayin ...

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
sürekli el-kaide neden şiileri öldürüyor kafirleri öldürsün diyorlardı,kafirleri öldürünce de hepsi birden kınıyorlar,yani hiçbir zaman müslümanların tarafında olmuyorlar
Ben kâfirliklerini açıkca belli edenlere kafir demene bişey demiyorum ama yüzde 60 diye bi rakam vermen biraz yanlış değil mi?? O Yüzden Allah bilir yazdım kardeşim..

Üst Ana Sayfa Alt