Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Özgür-der Rakkada

S Çevrimdışı

Salman Raduyev

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Özgür Rakka’dan İzlenimler (FOTO)
Özgür-Der ekibinde yer alan Murat Ayar, Tel Abyat ve Rakka'da Suriyeli muhaliflerle olan görüşmelerini yazdı.

HAKSÖZ-HABER
Özgür-Der tarafından 9 Mart'ta İstanbul'da düzenlenen Suriye Halkıyla Dayanışma Gecesinde toplanan yardımlarla birlikte Özgür-Der Suriyeli Muhacirlere Yardım Komisyonunun Suriye'ye götürdüğü son yardım ekibinde yer alan MURAT AYAR, Tel Abyat ve Rakka'daki gözlemlerini sitemiz okuyucuları için paylaştı:
12 Nisan 2013 tarihinde Özgür-Der Suriyeli Muhacirlere Yardım Komisyonu’nun Halep, Ra’s-ul Ayn ve Rakka şehirlerine yapacağı yardımları teslim etmek üzere Suriye’de bulunduk. Adana, Diyarbakır ve İstanbul’dan gelen temsilcilerle Türkiyeli Müslümanların yardımlarını teslim ettik. Yardımları teslim etmenin yanı sıra Tel Abyat’ta özellikle de yakın zamanda ele geçirilen Rakka’da çeşitli görüşmeler ve incelemelerde bulunma imkanı elde ettik

Haberin tamamı için tıklayın
Fotoğraflar için tıklayın

Üst Ana Sayfa Alt