Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Oy Kullanmak -abdullah Yolcu Hoca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
konuyu açana diyorum, bu particiler kadar çakalını bulmak zor.Adam akidesinin ve menhecinin küfür ve sapıklık yolu(demokrasi) olduğunu görmüyorda halen daha abdullah yolcunun videosunu ekliyor.abdullah yolcu Allah'ın hükmünü değiştiremez.Biz kullara değil Allah'a itaat ederiz.Kullar ne kadar Allah'a itaat ederse bizde o kulu o kadar severiz.olay bu.Sen herhalde koyun gibi şeyhlerin peşinden giden aklını hiç kullanmayan sufi sapkınlarıyla karıştırdın bizi, konuyu açan beyefendi.

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
eğer benim putum hüdaparsa ve propagandası için bunu yapıyorsam,ki sanırım bir çok kardeşin kanaatide budur,o zaman putu yemesinide bilirim.seçime kadar oy-parti vb tek bir mesaj yazmayacağım,hatta seçime kadar başka bir mesaj yazmayacağım,ki hiç kimse seçim öncesi propaganda yapıyor demesin,ama burdayım ve buradan istifade etmeye devam edeceğim..ağız tadıyla bir konuyu konuşamıyacakmıyız be kardeşim,illa herkes robot olsun ve senin gimi desin,bunumu istiyorsun..kızmıyorum haa sadece üzüldüm,taraf tutar gibi alim tutuyoruz..itham edeceğine,sende iddialarını delilleriyle sun,akıl sahibleri kararını versin..neyse bakalım bensiz bu bir ay nasıl geçecek...
heppinizi ALLAHa emanet ediyorum,ölmezsek bir ay sonra yazmaya başlıyacağım,buda kendime cezam olsun...selametle..
Robot olsaydık bazıları gibi çoğunluğa uyup oy vermeye yarışına girerdik ...
Sen propaganda yapsan ne olur yapmasan ne olur .... o kadar nas var bu sitede ... bunların hepsini okuyorsun / biliyorsun ve red de edemiyorsun ... sonra gidip yine oy atıyorsun Allahu alem ...

N Çevrimdışı

Nizamı Furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ya abdullah yolcuyu ben zaten anlayamıyorum geçenlerdede zaten Recep tayyibi Peygamber düşmanlarını taziye ettiğini savunuyodu. Hep hükümetin işlerine zorlama yorumlar yaparak savunuyor dikkatimi çekiyor. Çok hayal kırıklığına uğrattı beni :(

Maslahat maslahat maslahat diyor her iş maslahat oluyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt