Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Nusret cephesi merak edilen soruları cevapladı

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
o giden adminler ve modlar kendi istekleri ile gittiler merak etme.Bu sitenin yönetici kadrosuna girebilen kişiler daha sonra siteden kovulacak hatalar yapmadılar elhamdulillah.Bu da bu iş'te ne kadar titiz davranıldığını gösterir.

sen sen ol,bilmediğinin ardına düşme.

Benim Bi özelliğim var Sanala pek güvenmiyorum.

Bahsettiğim yöneticilik görevini yapan abilerim reel de abilerim.Ve Sizin gibilere yazmakdan yoruldukları için ;
Kendi Cümleleri ile ifade Edeceksek "Sanal Tebliğ bir yere kadar çalışıyor devamında herkes kendi inandığında sabit kalıyor dolayısı ile İslami Bir toplum için elbetteki Sosyal medya önemlidir fakat Sanalda Ahkam kesip reel de Kukla Yöneticilerin Ve Kukla yöneticlerin Kendilerine muhalefet etmeleri için Oluşturulmuş (ya da Samimi niyetlerle oluşturulup Günümüzde Tağutlar tarafıdan kullanılan grupları) destekleyenlerle Yüzlerine Şirklerini söylemeden Hatalarının farkına varmıyorlar..."

Dolayısı ile bahsettiğim kişiler Halk arasına daha fazla inmeyi doğru buldular ki bu sebeple böyle bir yol izlediler...

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
o onların kendi görüşü.Biz sanal aleminde faydalı olduğunu düşünerek burada durmaya devam ediyor,aynı zamanda reel'de de faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Sanala güvenip güvenmeme hadisesi kişiye göre değişkenlik gösterebilir.

K Çevrimdışı

Küresel Haber

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ben bunun örnekleri ile haberciliği aktif olarak sürdürürken birçok kez karşılaştım.Tekrar karşılaştığımda bunu bu konuya cevap olarak ekleyeceğim.

Sağda solda olan kimse ne yapar eder benim gündemimde değil.Ben tarihimde hiçbir zaman sizden ne bir haber ne de bir yazı almış değilim.Bunun sebeplerini defaatle yazdığım için kişisel polemik oluşmaması için tekrar gündem etmiyorum.Benim nezdimde dünkü konumunuz ne ise bugünkü konumunuz da o'dur.

Haberin kaynağını soranda bendim zaten.Ama haberin kaynağını sormak sizi bu kadar rahatsız etmesin.Kimse sizin ticaretinizi kesada uğratmaz.Zira bu işi ticari olarak yapan da yok.

HAMAS nikli arkadaş,
Neden sorduğum suale cevap vermiyorsunuz da meseleyi sanki sizin şahsınıza yönelik bir itham varmış gibi algılayarak konuyu dağıtıyorsunuz? Siz dediniz ki, kurumsal siteler tercüme ettiği yazıların tam linkini verir. Biz de dedik ki bize bir tane örnek gösterin. Siz ise kalkmış ticaretten bahsediyorsunuz. Konunun künhüne vakıf olmadığınız daha suale cevap veriş tarzınızdan belli. Ticaret meselesine gelince; ticaretten ne kadar anlarsınız bilmeyiz ama sitemiz için böyle bir ithamda bulunmak için ne kadar düşündünüz merak etmedik değil. Biz ticaretimizi ticaret yapılanların en hayırlısı Rabbul alemin ile yaptık. Ücretimizi O'ndan bekliyoruz, ondan gayrı beklentimiz olsa idi ilk yapacağımız iş böylesi bir çizgiyi bırakıp hazır ciddi bir ziyaretçi kitlesini yakalamışken habervaktim tarzı bir site olurduk. Acaba Küresel Haber sitesinin haberlerinin hazırlanması için kaç kişinin gönüllü ve fedakarlıkla çalıştığından, sırf Türkiyeli müslümanlara sahih kaynaklardan haber ulaştırmak için çabaladığından, bunun karşılığında ise hiç bir ücret beklemeden ve almadan, geceleri sabahlara kadar uykusuz geçirdiklerinden haberiniz var mı? Haberiniz olsa idi ve bu işin şuurunda olsa idiniz Türkiye'de uzun zamandır bu çapta bir çalışma olmadığını görür, yapılan çalışmalara ise en azından dua ederek veya sözle destek olarak katkıda bulunurdunuz.

Hacı Abi Çevrimdışı

Hacı Abi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
konuya cevap yazdığıma inanın pişman oldum.demokrasi yanlılarındanda hamastanda beriyim.onların fikirlerine itibar edenlerdende.ben acizane güzel duygularla bir soru sordum sadece.
Duam şudurki:ALLAH swt bize sahih ve istifade edeceğimiz haberleri yapan kardeşlerimden razı olsun.onları dahada bu konuda ileri götürsün.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
HAMAS nikli arkadaş,
Neden sorduğum suale cevap vermiyorsunuz da meseleyi sanki sizin şahsınıza yönelik bir itham varmış gibi algılayarak konuyu dağıtıyorsunuz? Siz dediniz ki, kurumsal siteler tercüme ettiği yazıların tam linkini verir. Biz de dedik ki bize bir tane örnek gösterin. Siz ise kalkmış ticaretten bahsediyorsunuz. Konunun künhüne vakıf olmadığınız daha suale cevap veriş tarzınızdan belli. Ticaret meselesine gelince; ticaretten ne kadar anlarsınız bilmeyiz ama sitemiz için böyle bir ithamda bulunmak için ne kadar düşündünüz merak etmedik değil. Biz ticaretimizi ticaret yapılanların en hayırlısı Rabbul alemin ile yaptık. Ücretimizi O'ndan bekliyoruz, ondan gayrı beklentimiz olsa idi ilk yapacağımız iş böylesi bir çizgiyi bırakıp hazır ciddi bir ziyaretçi kitlesini yakalamışken habervaktim tarzı bir site olurduk. Acaba Küresel Haber sitesinin haberlerinin hazırlanması için kaç kişinin gönüllü ve fedakarlıkla çalıştığından, sırf Türkiyeli müslümanlara sahih kaynaklardan haber ulaştırmak için çabaladığından, bunun karşılığında ise hiç bir ücret beklemeden ve almadan, geceleri sabahlara kadar uykusuz geçirdiklerinden haberiniz var mı? Haberiniz olsa idi ve bu işin şuurunda olsa idiniz Türkiye'de uzun zamandır bu çapta bir çalışma olmadığını görür, yapılan çalışmalara ise en azından dua ederek veya sözle destek olarak katkıda bulunurdunuz.

Küresel Haber rumuzlu insan evladı,

Birincisi ben sen ne arkadaşınım ne de dostunum.Benim şahsımla ilgili konuşmak için önce beni tanıman gerekir.O yüzden şahsım hakkında konuşmamanı tavsiye ederim.

Lafı çok uzatmayacağım.Sana bugüne kadar cevap vermiş olmam bile yeter.Hatta fazlası var,ileride bu fazlalıklarıda kendine cevap oalrak kullanırsın.

Eğer Allah azze ve cellenin rızası için iş yapıyorsa birileri zaten karşılığını Rabbinden alacaktır.O yüzden senin ya da sana yardım eden kişilerin niyetlerini sorgulamam,çünkü bu benim işim değil.Ne zaman dilini,kalemini ve vaktini müslümanlar arasına fitne sokmaktan yana kullanırsın o zaman karşına geçerim.Yoksa nereye gittiğin nereler sapıp kimlerle çalıştığın benim için öncelikli mesele değil.

Kendini haberci olarak görüyorsan bana söylediğinin aynısını bende sana söyleyeyim."Biraz araştırma yaparsan bulursun."

Ben genede birkaç link vereyim.

Daha da yoluma çıkma.Bu sana ve yanındakilere son sözüm olsun !!!

CIA'yı kandıran ajan ve Ekonomik Kayıplar (Bölüm 4 ve 5) | Dosya | Press Medya

K Çevrimdışı

Küresel Haber

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Küresel Haber rumuzlu insan evladı,

Birincisi ben sen ne arkadaşınım ne de dostunum.Benim şahsımla ilgili konuşmak için önce beni tanıman gerekir.O yüzden şahsım hakkında konuşmamanı tavsiye ederim.

Lafı çok uzatmayacağım.Sana bugüne kadar cevap vermiş olmam bile yeter.Hatta fazlası var,ileride bu fazlalıklarıda kendine cevap oalrak kullanırsın.

Eğer Allah azze ve cellenin rızası için iş yapıyorsa birileri zaten karşılığını Rabbinden alacaktır.O yüzden senin ya da sana yardım eden kişilerin niyetlerini sorgulamam,çünkü bu benim işim değil.Ne zaman dilini,kalemini ve vaktini müslümanlar arasına fitne sokmaktan yana kullanırsın o zaman karşına geçerim.Yoksa nereye gittiğin nereler sapıp kimlerle çalıştığın benim için öncelikli mesele değil.

Kendini haberci olarak görüyorsan bana söylediğinin aynısını bende sana söyleyeyim."Biraz araştırma yaparsan bulursun."

Ben genede birkaç link vereyim.

Daha da yoluma çıkma.Bu sana ve yanındakilere son sözüm olsun !!!

CIA'yı kandıran ajan ve Ekonomik Kayıplar (Bölüm 4 ve 5) | Dosya | Press Medya

Ey forum sakinleri
şimdi hükmü siz verin: Burada zulmeden ve haksızlık yapan kimdir?
Adama normal bir soru soruyoruz, adam soruya cevap vermek yerine lafı dolaştırıp başka yerlere götürüyor. O yüzden "La havle velâ kuvvete illâ billâh" diyoruz, başka da bir şey demiyoruz.

Üst Ana Sayfa Alt