Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Nefis Terbiyesine Yönelik Kitap Arıyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Slave of Allah Çevrimdışı

Slave of Allah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
E kitap şeklinde tevhidi bakış açıyla zühd/kalp meselesine değinen linke sahip olanlar var mı?

M Çevrimdışı

Mutedil Olun

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İbni Kayyim rahimehullah'ın ''Kalbin İlacı'' diye türkçeye çevrilen bir kitabı var. Pdf var mı bilmiyorum, fakat böyle bir eksiğin varsa mutlaka okumalısın. Bir de nacizane tavsiyem kitap kitap olarak okumandır. Böylelikle kenarına notlar alırsın, altını çizersin, bitince evinde bir yere koyarsın, görünce kitaptaki hikmetleri hatırlarsın böylelikle daha bereketli bir iş yapmış olursun Allah'ın izniyle. Bilgisayardan okumak, ne bileyim bana biraz suni geliyor.

Slave of Allah Çevrimdışı

Slave of Allah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İbni Kayyim rahimehullah'ın ''Kalbin İlacı'' diye türkçeye çevrilen bir kitabı var. Pdf var mı bilmiyorum, fakat böyle bir eksiğin varsa mutlaka okumalısın. Bir de nacizane tavsiyem kitap kitap olarak okumandır. Böylelikle kenarına notlar alırsın, altını çizersin, bitince evinde bir yere koyarsın, görünce kitaptaki hikmetleri hatırlarsın böylelikle daha bereketli bir iş yapmış olursun Allah'ın izniyle. Bilgisayardan okumak, ne bileyim bana biraz suni geliyor.

Onu üstteki linkten buldum içeriği gözüme çarptı hoşuma gitti.
Bir program şeklinde yapmışlar
İnşallah okuyacağım.
Kredi kartı kullanmadığım için kapıda ödeme meselesi neredeyse kitabın maliyeti kadar/hatta daha fazla olabiliyor.
Yaşadığım yerde de bu tarz kitaplara ulaşmak kolay değil, o yüzden bu methodu deneyeyim dedim

islamFoni Çevrimdışı

islamFoni

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Kargo 6+3
Yani 10 liralık bi kitaba 19 lira veriyor insan, neredeyse iki katı.
O yüzden elden almak en güzeli de, bahsettiğim gibi burada bu imkanım yok
Eğer e kitap versiyonunu hiç bulamazsam tercih ediyorum
Allah razı olsun

Kardeşim kargo parası bize kalmıyor, normalde kargo parası 7 küsür tl iken biz 5 tl sabitledik, kapıda ödemelerde mng kargo 6 tl ye kadar alırken biz bunu 3 tl ye indirdik, şimdi bizim hesaba bak.

Mesala bu kitap için 2 tl kargodan ve 3 tl kapıda ödemeden dolayı toplam -5 tl zarar var. Bilmem anlatabildim mi ve unutulmaması gerek ki bu kapıda ödeme ve kargo parası bizim cebimize girmedigi gibi böyle tek kitap alırsan biz zaten 5 tl lik kitabı size gönderirken kar etmediğimiz gibi zarar edeceğiz.

Lütfen hesapları yanlış yapıp zulm etmeyelim.

Not: 19 tl dediğiniz kitabın gerçek fiatı 5 tl kitap + 5 tl kargo + 3 tl kapıda ödeme = 13 tldir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt