Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Muhammed Salih Ekinci Hoca Kimdir?

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum ve rahmetullah ve berekatuh kardeşlerim
Muhammed Salih Ekinci hoca ve medresesi hakkında detaylı bilgisi olan varmı?Konyada medresesi olduğunu biliyorum fakat detaylı bilgiye ihtiyacım var..

T Çevrimdışı

toprakmisali

Üye
İslam-TR Üyesi
Tam bir belamdır, var olan şirke küfre cahiliyeye hiç değinmez...İlim yüklü bir .....diyebiliriz aslında...Düzenle hiç bir sorunu olmayan, tamamen koyun gibi yaşayan ilmi çalışmalar yapan birisidir....Yani herkese eyvallah eden birisidir de diyebiliriz...Malumdur ki her kim şu günümüzde hakkı haykırsa yahut yaşasa böyle bir mkiseye rahat bir medrese çalışması sunulması mümkün değildir ama bu kişi belki de onalrca sendir ki ben bu kişi ile 1992 yılında görüşmüştüm o dönemlerden şu günümüze kadar medresede ders verir ama tevhidi öğrenmiş bir öğrenci asla göremezsiniz...Genelde sofi meşrebli, cahiliye düzenine ayak uyduran, herkese eyvallah eden bir tip öğrenciler yetişir...

Üst Ana Sayfa Alt