Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Muammer Kaddafi: Halkım Bana Tapıyor!

suskun yolcu Çevrimdışı

suskun yolcu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kaddafi_resimleri_.jpg

Ülkesinde kanlı ayaklanmaların olduğu Libya lideri batı medyasına konuştu

Libya lideri Muammer Kaddafi, “halkının kendisine taptığını” söyledi.

Kaddafi, Amerikan ABC televizyon kanalından gazeteci Christiane Amanpour ile İngiliz BBC televizyonu ve Times gazetesine yaptığı açıklamada, “Halkım bana tapıyor. Beni korumak için ölebilir” dedi.

Amanpour, Twitter hesabından Kaddafi’nin yaptığı açıklamayı yayımladı.

Twitter mesajında Kaddafi’nin Trablus sokaklarında protesto gösterilerinin yapıldığını kabul etmeyi reddettiği de belirtildi.

Kaddafi ayrıca, askeri uçakların vurdukları noktaların cephanelikler olduğunu söyledi ve “delil toplama, araştırma turu için bir BM heyetinin ülkesine gelmesini” istedi.

İSTİHBARAT ŞEFİ GÖREVDEN ALINDI

Öte yandan Kaddafi’nin, istihbarat şefini görevden aldığı iddia edildi.

Merkezi Bingazi kentinde bulunan Libya’nın Kurina gazetesi internet sitesindeki haberinde, Kaddafi’nin İstihbarat Şefi Abdullah el Senussi’yi görevden alarak, yerine korumalarından Mansur el Kahsi’yi getirdiğini duyurdu.

dünya gündemi

S Çevrimdışı

serindir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
tapınan halk artık özgürlük istiyor
demir yumruk ile ülke yönetilmez
ülke iktidar tekeline alınamaz
bir gün bir yerde patlak verir böyle

Kaddafi kendine tapan halkı için ne yapmıştır bunu konuşmak lazım

U Çevrimdışı

ummudamla

Üye
İslam-TR Üyesi
bu kadar fedakarlıktan sonra keşke islamca yönetilmeyi isteslerdi. kaddafi yi devirip yerine demokrasi istiyorlar. o zaman değerdi emeklerine

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Evvela azgın bir tağuttu lakin şuan ki Libya tağutundan bin kat daha iyiydi en azından kaynaklarını batılılara peşkeş çekmiyordu.