Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mısır ordusu Sina'da İslamcılara yönelik operasyon başlattı

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Şu laubaliliğe bak adam kendisini boş konuşuyor ortamı geriyor sonrada kapat diyor. Şunu aklına sok senden Ebu Musab ezzerkavinin oğlu olmaz. Kendini başka adamlara nisbet etme kimin oğluysan onun oğludun. Zerkavi şeklinde bir isimde olmaz. Ebu Musab o lakabı ürdündeki memleketinden almıştır = Zerka. Bunları bile bilmeyen cahilimiz kalkmış ne konularda konuşuyor.

Said El Ensariyy Çevrimdışı

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SübhanAllah; sen bana özellikle çatmak için mi geldin üye oldun bu siteye, güncel haberleri takip et ya da İslam ilmini öğren faydalan bu siteden yoksa çıkıpta müslümanlarla kavga etmeye kalkışıp durma...
Özellikle profil ismine dikakt etmemin bir gereği mi vardı senin de takıldığın noktaya bak Allahu Akbar...

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Neyse tamam meydanı sizlere bırakıyorum doyasıya tekfir edin.

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
​etme sen işine bak. Sana göre ben zaten bir münafığım.

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İlginç; neye dayanarak tekfirci olduğumuzu düşünüyorsun merak ettim...Neyse çekilmen daha hayırlı...

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Sanırım bu açıklar veya sana birşeyler hatırlatır M. Bin. Zerkavi

Muhammed Bin Zerkavi Nickli Üyeden Alıntı
Bende size bunu soruyorum zaten bu konuda bilgilenmek istiyorum ama konu döndü dolaştı bana karşı müttefikleşmeye dönüştü....

Abdulmuizz Fida nickli üyenin Muhammed Bin Zerkaviye cevabı
Senin maksadın sormak değil , etkilendiğin birilerinin reklamını yapmak. Sitede soru bölümü bellidir. Bu konular defalarca yazıldı. Konuya iyice hakim olmadan bu tür tekfiri konularda hüküm verici şekilde konuşma ki ...

https://www.islam-tr.org/tevhid/27233-cami-imamlarinin-arkasinda-namaz-kilmak-kilabilmek-9.html

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O konuda tekfir hükmüne hemen karar vermedim bu konuda yeterli bilgi almaya çalışıyordum, yoksa kendi nefsimden hüküm vermedim..

Allah(Subhaneu ve Teala) kalplerde olanı bilir, Abdulmuizz Fida abi o uyarıyı yapmasında haklıydı ama ben etkilendiğim kişilerin reklamını yapma amacım yoktu, o konuda çok rahat bir şekilde tekfir hükmüne karar vermiyordum sadece konuyla ilgil şüphelerime cevap arıyordum Allah Svt ondan razı olsun şüphelerime cevap buldum eğer yanlış birşey yaptıysam Rabbim'in affına sığınırım, site yönetiminin de kusurumu bağışlamasını dilerim..

Üst Ana Sayfa Alt