Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mihrac Ural (banyas Katliamcısı) Öldürüldü.

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
mhrc.png

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şehit de derler bu leşe şimdi.

Ç Çevrimdışı

Çeçenyam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:) Sübhânallah

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaslar defalarca istirham ettim, rica ettim ama yine anlamiyorsunuz, lütfen özellikle iletilerinizde asarim, keserim, bicerim, cizerim, boyarim, severim, gülerim, benden baska yigit yok gibi yazmayin. Bu yazdiklariniz öncelikle Allah katinda yazilmakda ve bunun bile vebali var sizi tekrar uyaririm hem kendinize buradan ahirette sahidler yapmayin hem de takibe takilip bos yere agzinizla dediklerinizden dolayi imtihana ugramayin.

Inanin artik söylemekden dilimde tüy bitti ve bu tür mesajlari silmekden usandim ve birilerinin pisligini temizlemeye ne ben, ne de yönetimdeki kardesler artik yetisemiyor.

Acik ve net diyorum bir sorun olursa, forumdakilerde sahid olsun, Allah katinda ben ve yönetimimiz mesul degildir.

Herkes akil balig burada. Siz herseyin en iyisini bilirsiniz.

Sevgilerimi sunarim.

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaslar defalarca istirham ettim, rica ettim ama yine anlamiyorsunuz, lütfen özellikle iletilerinizde asarim, keserim, bicerim, cizerim, boyarim, severim, gülerim, benden baska yigit yok gibi yazmayin. Bu yazdiklariniz öncelikle Allah katinda yazilmakda ve bunun bile vebali var sizi tekrar uyaririm hem kendinize buradan ahirette sahidler yapmayin hem de takibe takilip bos yere agzinizla dediklerinizden dolayi imtihana ugramayin.

Inanin artik söylemekden dilimde tüy bitti ve bu tür mesajlari silmekden usandim ve birilerinin pisligini temizlemeye ne ben, ne de yönetimdeki kardesler artik yetisemiyor.

Acik ve net diyorum bir sorun olursa, forumdakilerde sahid olsun, Allah katinda ben ve yönetimimiz mesul degildir.

Herkes akil balig burada. Siz herseyin en iyisini bilirsiniz.

Sevgilerimi sunarim.
Allah razı olsun İslam4ever ahi.Hakkınızı helal edin, öncelikle, özür dilerim, sildim hemen.Böyle bir islam düşmanı azılı kafirin ölüm haberini alınca bi an içim içime sığmadı, hakkınızı helal edin.Bi de ben bu kafirin ölüm haberini yıllardır bekliyordum, o haberi alınca bi an sevindirik delisi oldum.Bizim göyde(köyde) bi laf vardır; SU DESDİSİ(TESTİSİ) SU YOLUNDA GIRILIR(KIRILIR)...VESSELAM.

Son düzenleme:
Üst Ana Sayfa Alt