Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mezhapleri Inkar Etmek?

kanepe21 Çevrimdışı

kanepe21

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Mustafa islamoğlundan tefisr dersleri konusunu okudum ancak konu kapalı olduğu için oraya soramadım bunun için sorumu burda sormak zorunda kaldım bunun için yöneticilerin hakklarını helal etmelerini istiyorum...

paylaşmalarda okudğum kadarı ile A.bayındır,m.islamoğlu mezhep ve hadis inkarcıları..A.bayındırın şahit oldum ama islamoğlunun şahit olamadım sadece mezhepleri inkar ettiğini sizden ve birkaç yerden daha duymuştum..

mezhepleri inkar eden,mezhepler ve kurucuları sapıtmışlar diyenler kendileri sapmış(yoldan çıkmış olmuyorlar mı?yada bunu söyleyenler hangi delile dayanarak sapıtmış olduklarını söylüyor?anlamadım....bu konuyu siz cvplar ve bu konu hakkında bana siteden link verirseniz sevinirim.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
O konunun linkini verirmisin oradan devam edelim.

kanepe21 Çevrimdışı

kanepe21

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kimler online baktım orda dikkatimi çekti ve ordan okudum...şuan hatırlamıyorum hangi bölümde dikkat te etmemiştim bülümünü... ancak siz kendi yazdığınız mesajlarınıza girerseniz orda bulursunuz sanırım....

kanepe21 Çevrimdışı

kanepe21

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:)) biliyorum çok zor ama ne yapalım site girintili çıkıntılı olunca insan dikkat edemiyor :)zahmet olacak size de ama yapacak birşey görünmüyor sanırım.

Üst Ana Sayfa Alt