Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Meteoroloji Soru-cevap..

T Çevrimdışı

tuğra

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kusura bakma çok soru soruyorum da

yarınki hava durumunu alabilirmiyim

T Çevrimdışı

tuğra

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
yarına çıkmayacağımız belli değil ama yinede allah razı olsun onun için bakmazsam darılma :mutlu

:örgü :örgü :örgü

N Çevrimdışı

nur_yuce

Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim şubatın ortasındayız ama havalar geçen seneki gibi değil. :huhuuhuu bahar havası var küresel ısınma falan türkiyeyide etkisi altına aldı galiba :eek:hafalanoldum bizi aydınlat bu konularda :güldüm

N Çevrimdışı

nur_yuce

Üye
İslam-TR Üyesi
sağolasın kardeşim bilgilendirdiğin için :güldüm (biraz geç oldu ama ... :ihihih)

N Çevrimdışı

nur_yuce

Üye
İslam-TR Üyesi
bu sefer affedildin :ihihih (şaka) Allah razı olsun kardeşim... sana iyi çalışmalar... :güldüm

M Çevrimdışı

mervess

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
20 c derece 2 metre küp hava tartılıyor ve 20 gram geliyor .bu hava da su buharu dısındaki gazların ağırlığı ihmal edilirse mutlak nem ;doyma açığı ve bağıl nemi bulunuz...not 20 dercede tasınabilen max su buharı 16,8 gr/metreküp ayrıntı olursa cevap sevinirm tesekkürler

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
20 c derece 2 metre küp hava tartılıyor ve 20 gram geliyor .bu hava da su buharu dısındaki gazların ağırlığı ihmal edilirse mutlak nem ;doyma açığı ve bağıl nemi bulunuz...not 20 dercede tasınabilen max su buharı 16,8 gr/metreküp ayrıntı olursa cevap sevinirm tesekkürler

ödevinizmiydi bu :D