Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Merhaba

A Çevrimdışı

Akpinar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum
Bismillahirrahmanirrahim

Muhasebeciyim. İslam Üzerine Tartışacak, SEviyeli Sohbetler İçin Geldim. Umarım Adaletli Olursunuz.

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
aleyküm selam ve rahmetullah kardeş...
hoşgeldin... hayırlı olur inşallah... özele girmeden tanıtsaydın kendini daha iyi olurdu...

A Çevrimdışı

Akpinar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
:) zamanla zaten insanlar bir birlerini tanıyor kardeşim onun için dert etmeye gerek yok diye düşünüyorum

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
dert etmiyoruz zaten. ayrıca gelir gelmez daha gelmeden neden adaletli olursunuz inş dedin anlamadım . şüphen mi vardı üye olmadan ?

A Çevrimdışı

Akpinar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
dert etmiyoruz zaten. ayrıca gelir gelmez daha gelmeden neden adaletli olursunuz inş dedin anlamadım . şüphen mi vardı üye olmadan ?

Yok kardeşim ondan değil yanlış anlamayın beni. Ben Şia Mensubum ve nerde konu açsam adaletli olmuyorlar ondan yazdım genel anlamda sizi suçlamak yada kötülemek değildi maksadım. Sizi kırdırsam özür dilerim

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
yok . yalnız şia için yeteri kadar reddiye var sitemizde. senden isteğim siteyi araştır ilk basta. aynı konularda tekrar yazılması hoş olmuyor çünkü

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Ve AleykesSelam ve Rahmetullah kardesim, hosgeldiniz.. Allah sizlere ve bizlere rahmet ettsin...

Islam tartisma dini degil, birlesme kaynakma, kardes olma dinidir..

Selam ve dua ile