Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Mehmet Ceyhan: PCR Testi % 50 Oranda İsabetlidir

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Mehmet Ceyhan: PCR Testi % 50 Oranda İsabetlidir
(Yazı Tura daha kârlı) 
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ben bu tür videolarin kamoyunu yanlis hatta kaosa sürükledigi fikrindeyim. Bunlari din adina televizyonlara cikip söylediklerinin hic bir zemini olmayan(kuran ve sünnette bilhassa hadislerde olmayan) hocaciklara benzetiyorum. Yani adam bunu dedi diye gercekten bu böyle mi? Tabi ki degil(Bilimsel gecerliligi olmayan bir söylem). Yani bunu hizli testler icin söylese neyse. Hizli testler bir nevi ön test eger pozitif cikarsa git pcr ya da kan testi yap diyor ve akabinde sonucu gör diyor.

Bugün bir dernegin acilisindan ki bu dernek islami bir dernek, müslümanlar bir odada toplanmis mesafe sifir-maske vs yok sanki namazdaki düzen gibi ayaklar topuklara degecek omuzlar degecek gibi yan yanalar ve tikis tikis. Dernek yetkilisi kardese sordum , ya icinizden biri kovid ise ve öyle bir durumda Allahu alem herkese gececek. Bunun hesabini kim verecek???

not: Bir cok kardes kovid vesilesi ile vefat etti. Iyilesenler ise cok ciddi badirelerle durumu iyi oldu... Bu tür yayinlar sanki kovid hic yokmus imaji veriyor ....
 
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bu salgının insan ürünü, labarotuvarda üretildiği artık bir nevî kesinlik kazanmış ve baştan inkar eden Anthony Stephen Fauci bile kabul etmiştir. Hal böyleyken dünya nufusunu azaltılması gerekir diye söylemleri olan kâfirlerin ısrarla PCR testi ve aşı arzularının altında hiç subhe aramamak saflık olurdu. Tâbi ki bu virus yokmuş gibi davranmak da gerçeklere göz yummak olur. Mâalesef yaklaşık 2 senedir pek çok kardeşlerimiz bu hastalıktan dolayı vefat etti.
Evet vefat olayları yaşanıyor diye daha 3. fazını tamamlamamış, lisans almamış, mesuliyetini kabullenmeyenlerin sıvıları da gözü kapalı zerk edecek değiliz.
Hee kendi içine sinen isterse mRNA aşısını bile vurdurabilir fakat sözde zorlama olmamasına rağmen insanları rızkıyla şantaj yaparak işten çıkarılmayla tehdit ettirilen bir zihniyetten Allah'a sıgınıyoruz.


1993 Nobel Kimya Ödülü Sahibi
Pandemiden 3 Ay Önce Ölen PCR Testi Mûcidi Kary B. Mullis:
"Salgında Hastalığın Teşhisinde PCR Testi Kullanılamaz"

 
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Abi ben böyle düsünmüyorum. Yani asinin yapay (sunni) yollarla üretildigi malum (%99,9). Nüfus planlamasi konusunda komple teorilerine girecek olursak karsi tez sunabilirim. Sag gösterip sol vurma taktigi. Yani asi karsitligini gündem edip asisizlari öldürme. (azaltma- cünkü yüksek oranda ölümler var.)

Hani komple teorisi diyoruz ya herkesin kendi bilgi cercevesinde bir düsüncesi vardir. Asiya baktigimiz zaman dünyada asiya ulasma ihtimali bilindigi üzere %100 degil bir cok ülkeye asi gitmedi ya da nüfuslarina göre cok az gitti. Heleki birden fazla asi yapmak gerekliginde bu oran daha da düsmekte.

Bugün avrupanin en zengin bölgelerinde asilama oranlari nüfuslarinin yarisindan fazlasi asilandi ve asilanmaya devam ediyor. Yine is(T)rail ülkesinde de nüfusun büyük kesimi asilandi. Ve benim dikkatimi ceken nokta avrupanin zengin(sanayi) bölgelerinde asilamaya ilk saglik personelleri akabinde siyasilar ve egitim camiasi yapildi. Ve suan öyle birsey getirdiler ki asi olmayanlari isten cikarma durumuna geldiler.

Burada kücük bir virgül katalim bilhassa gelismis ülkeler calisacak isgücünü saglayacak insan bulmakta zorlaniyorlar yakin zamanda almanyada bir cok acik oldugunu acikladilar akabinde gelecek 100 yil icerisinde ciddi sekilde sorunlarla karsilasacaklarini kendileri veriler ile aciklamakta. Her ne kadar nüfusu indirmek isteselerde bu kafirler buna kendi insanindan önce müslümanlardan baslayacaklari bilinmeyen birsey degil.

Asi söylendigi gibi olsaydi bana göre bu dünyayi kendisinin sanan ülkeler kendi ülke iclerinde elit sayilan tip, egitim, politika gibi alanlarda calisan insanlardan baslamazlar ve hatta bu bölümlerde calisanlari asi olmazsaniz sizi isten cikaracagiz demezlerdi diye düsünüyorum. Zira kendi ülke iclerinde yönetimi saglayacak ya da yöneticileri yetistirecek ve bu yöneticileri koruyacak olan alanlar bu bölümlerden olusmakta.

Bu sunni salgin hava yoluyla bulastigi icin bana göre yani bence herkes bu vüristen bence nasibini alacak.

Belki de adamlar asi karsitligini, sunni ürettikleri asi gibi- sunni gündeme getirerek bilhassa bilincli sekilde yön verebilirler.


Asi olalim ya da asiya güvenelim asla demiyorum, sizlerin endiselerini en az sizin kadar ben de paylasiyorum. Bizzat cevremden bu illetten vefat eden kardeslerim abilerim oldu, kivrana kivrana aci cekerek iyilesenlerde oldu elhamdulillah.

Benim vurgu yapmak istedigim tehlikeli yapay bir hastalik, dikkat edelim Allah icin. Komple teorilerine gelince kisa sekilde özet gectigim gibi benim komple teorimde budur. Dedigim gibi sag gösterip sol da vurabilirler.

Dogrulugu %50 ;) ( ya dogru ya yanlis)
 
bahadır571 Çevrimdışı

bahadır571

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bizimkisi (en azından benimkisi) aşı karşıtlığı derken, 8 ay veya 1 yılda ortaya çıkan aşıdan biraz uzak duruyorum. İnandırıcı değil, tamam hastalık var, ölenler var, Rabbim ümmeti Muhammede sağlık sıhhat afiyet versin. Peygamberimizin dediği gibi biz "bu dünyada da, ahirette de güzellik ve iyilik isteriz". Fakat ta en başından beri tutarlı hiç bir hareketleri yoktu. Salgın pandemi derecesinde değildi, yasaklamalar fıtrata ters, belli bir saatte dışarı çık belli bir saatte içeri gir, virüs belirli saatlerde mi çalışıyor. Kaldı ki tamamen kapanma oldu yine de hastalık devam etti. Açıklamalar hep tutarsız, başta yapılan ilaç tedavi süresinde yanlış oldu dediler kaldırdılar. İlk baştaki pozitif vakaları ambulansla götürüyorlardı şimdi elini kolunu sallaya sallaya eve gönderiyorlar. Aşılama yapıldıkça vakalar artmaya devam ediyor, azalmıyor artıyor neden? İçeriği nedir ne değildir iyimi kötümü belli olmayan aşıları dayatıyorlar, bu ilgi-alaka (dayatma) neden? Kaldı ki bir sürü planlar da deşifre oluyor bunların, komplo veya değil acabalar o kadar çok ki? Bir parazit ilacından bahsediyorlar Hindistan'da başarıya ulaşmış ve ucuz neden burada uygulanmıyor. Test konusuna gelince bunu yapan ve ödül alan adam kendisi itiraf ediyor bundan sonuç alamazsınız diyor. Ve bu firüs olayı çıkmadan 2-3 ay öncesinde adam ölü bulunuyor. Hep bir soru işareti var, hep bir acaba var...
Ve iş nihayetinde ekmekle tehdit etmeye kadar geldi. Bu arada Yunanistan sınırındaki Amerikan askerlerinin yaptığı bir video var izlediniz mi bilmiyorum. Askerlere aşınızı oldunuz mu diye soran askere küfürlü cevap veriyor diğer askerler "ben aptal mıyım, ben ölmek istemiyorum" diye. Ne demek şimdi bu? Bunu nasıl açıklayabiliriz...
 
T Çevrimdışı

Toplumsal Hipnoz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Pcr testi çok tehlikeli şeytani bir tuzak kesinlikle uzak durun.! Mısır firavunlarının ceza metodu olarak yaptıkları bir uygulamadır uzun bir çubuk ile beyin zarını patlatıp kişinin bütün virüslere naturel olarak açık hale getirilmesidir ayrıca pcr test çubuğunun üzerinde birçok kanserojen sıvı var...

Mutlaka izleyin Tevhid ehli bir abimiz bu pcr testi tuzağını anlatıyor.
29852
 
Üst Ana Sayfa Alt