Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Makdisi'nin Yeni Bildirisi?

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler Twitter'da Makdisi'nin yeni fetva yayinladigi söyleniyor.. Özellikle Isidciler cok tepki gosteriyor. Acaba türkce veya ingilizce tercümesine ulasan varmi?

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
upload_2014-10-11_0-7-32.png

https://twitter.com/ekremuk/status/520597997986783232

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu Isid taraftarlarina hayret ediyorum.. Hem "Makdisi'nin bildirilerinin bizim icin bir önemi yok" tarzinda laflar ediyorlar. Ama ne zaman Makdisi bir fetva yayinlasa veya onun hakkinda bir dedikodu yayilsa hemen söyle dedi böyle dedi diye ortalikta konusuyorlar. Onlar da biliyor gercek alimlerin kim oldugunu!!

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Seyhin yeni bildirisi varmis ama herzamki gibi soyledikleri carptirilmis..

SC20141011-072332-1.jpg

M Çevrimdışı

Mutedil Olun

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben olaya yalan söyledi mi acaba penceresinden bakıyorum. eğer bu yanlış anlama gerçek bir yanlış anlama ise tamam sorun yok. fakat kasten bir çarpıtma ise bu büyük bir yalan ve münafıklık alametidir. kalbini bilemediğim için bir şey diyemeyeceğim fakat işid'in İslam'dan çok kendi örgütlerini dert edindiği amellerinden belli oluyor.

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
açıklaması şuan arapça olarak var bağdadiyi övdüğünü söylüyorlar

Üst Ana Sayfa Alt