Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mahmud Hoca Rabıta ile Ringte Adam Dövüyoooooor

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Mahmud Hoca Rabıta ile Ringte Adam Dövüyoooooor

Cübbeli bayraklı Ahmedin şeyhi Mahmud Hoca (!), Ringte kendisine Rabıta yapan muridi Cemal Kamacı'ya yardım edip Almanı nakavt ediyor.

Olayı anlatan aynı ekolden Bayram Ali öztürk ise almanın ağzından olayı anlatırken "Ben tam sana vuracakKEEEEEEEEEENN" diyerek kültürdaşı ergenekoncu sahte peygamber İskender Evrenesoğlu gibi vahy(!) alma elektirik akımına tutuluyor!

7422

220

Bu arada birde Cübbeli klasiği dağa ekliyelim :

Kendi dediğini kendisi yapmayan Tutarsız Lanetci Cübbeli bayraklı Ahmed

7423

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum akhiler benim anlamadigim ismail agacilar islam devletini istiyor haydi ciksinlar savasa seyhlerine rabita yapsinlar savas esnasinda kimse onlara deyemesin yurusunler hukumeti devirip islam devleti kursunlar bakalim nasil olacak o kadar inaniyorlar buna subhan ALLAH hadi size souryom ismail agacilar ? niye bu islam devleti kurulmuyor turkiyede ?

T Çevrimdışı

Tuva Vadisi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
esselamu aleykum akhiler benim anlamadigim ismail agacilar islam devletini istiyor haydi ciksinlar savasa seyhlerine rabita yapsinlar savas esnasinda kimse onlara deyemesin yurusunler hukumeti devirip islam devleti kursunlar bakalim nasil olacak o kadar inaniyorlar buna subhan ALLAH hadi size souryom ismail agacilar ? niye bu islam devleti kurulmuyor turkiyede ?

Her Konuşmasının sonunda ALLAH devletimize zeval vermesin diyen adamdan ne bekleyeceksin

Üst Ana Sayfa Alt