Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kitap Istekleri

ebuzerr_01 Çevrimdışı

ebuzerr_01

Üyeliği İptal Edildi
Banned
iyi akşamlar,

arkadaşlar,
kütüphanesinde olan arkadaşlardan bir kaç isteğim olacak;

1 - İbni Kayyım - Ahkamu Ehli'z Zimme
2 - İbn Hazm, el-Fisal fi'l-Milel ve'l-Ehva ven'n-Nihal
3 - İbni Hazm - El Muhalla

inşaAllah elinde bulunan bir zahmet ekleyebilirmi buraya...

ebuzerr_01 Çevrimdışı

ebuzerr_01

Üyeliği İptal Edildi
Banned
hitman ve ehlihadis teşekkür ediyorum.
ayrıca ibni kayyımıda bulabilecek miyim inşaAllah. buda çok önemli

E Çevrimdışı

elcevzi

Üye
İslam-TR Üyesi
Lütfen istenilen Kitaplarin Linklerini Paylasiniz !
Ebook,pdf, word formatinda..

E Çevrimdışı

Ebu-Talha

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bende bir kitap isteğinde bulunmak istiyorum fütühhü'ş şam (şamın fethi) ben arapçasında çeviren bir kardeşten dinledim gerçekten İslam tarihinin parlak zaferlerinden biri herkesin bilmesini öğrenmesini tavsiye ederim.

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
assalamu aleykum.deyerli musluman kardeslerim bana turkce talbis iblis(ebul ferec ibnul cevzi) lazim.cok aradim bulamadim.fark etmez word,pdf,exe,chm,hangisi olsa olur.Allah razi olsun hepinizden.assalamu aleykum ve rahmatullah

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardes turkiyede satildigi bana malum idi.ne yazik ki bizim memlekete dini kitaplarin getirilmesi yasak.gomrukde elkonur serefsizler.o yuzden zorlandim,insaallah bir yolunu bulurum.allaha emanet.assalamu aleykum va rahmatullah

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
PTT kargo ile gönderilirse açmazlar diye tahmin ediyorum

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ne PTT canim cinden avrupadan bana posta gelir onu bile aciyorlar))) hoslarina gittiyse onu bile goturuyorlar.mesela kanadadan telefon aldim gelince baktim ki kulakciklari yok)) orda calisanlardan kiminse ihtiyaci olmusda goturmus))) burasi oyle.insallah ki tanidiklardan kimse turkiyeye gelirse ondan getirmesini isterim.Allah razi olsun

Üst Ana Sayfa Alt