Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Karınca ve Polen Kitaplar

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
header_left.jpg

Son seneler de çok seri şekilde ehli sünnet üzere yayını temel prensib edinen kitapları bize sunan karınca ve polen yayınlarından Allah razı olsun.. Hemen hemen tüm kitaplarını bizzat kendim zevk ile okudum. Her yaşdan insana tavsiye edilebilecek birbirinden değerli kitapları mevcuttur.

Fiatları da maşaAllah piyasadaki kitaplara göre çok ucuzdur. Ucuz olmasına rağmen diyebilirm ki şuana kadar yapılan çalışmalar arasından en iyilerindendir.

Özellikle ince olan kitaplar şuurlandırıcıdır ve bunları onlarca alıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz bu sizlerin maddi durumunu da sarsmaz ama verdiğiniz o kitaplarla insanların hidayete vesile olacağına (inşaAllah ) inanıyorum.

En beğendiğim noktası ise tekfir ve tevhid konusunda orta yolda eserler çıkarmalarıdır ne müslümanları tekfir etmeye teşvik ne de küfre boyun eğme..

Bambaşka bir yayın.. Fazla söze gerek yok şiddetle tavsiye ediyorum :)

Kitapları ve online alış veriş için site adresi:

Karinca & Polen Yayınları - Online Satış Sitesi- www.karincakitap.net

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
feyzullah bir ışığın cebinden aradığınızda veya sms ile soru sorduğunuzda hemen cevap alabilirsiniz.cevapsız bırakmaz sizi

ensarullah Çevrimdışı

ensarullah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
feyzullah hocadan Allah razı olsun.gayet samimi ve hoş çalışmalar yapıyor.Bir kaç kere dinleme fırsatı buldum o bildik yazarlardan çok daha bizden ve çok daha sıcak.

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
evet, sevdigim yayin evlerinden birisidir :)

bir ara kitap ismarlayacaktim, söyle birkac tane acaba Avrupayada Kitaplari yolluyorlar mi ?
birbilginiz varmudur acaba :)

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
size ne kadar.. mesela ortalama 150 ytl kitap ismarlarsam, kargo ne kadar tutar ?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kardeş telefon numarası var istersen direk ara sor yada trden tanıdığınız varsa söyleyin gelirken alıp size getirsin.

ensarullah Çevrimdışı

ensarullah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kardeş bi ara fransaya kardeşler yollamıştı o zaman 150 euro mu liramı ne tutuyordu bi kaç senede oldu bu olaydan tabi aramakta yarar var

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
vaybea :) en iyisi Söyliyimde Millet alip getirsin :D

ALLAH razi olsun kardeslerim

ikraislam Çevrimdışı

ikraislam

Aktif Üye
Site Emektarı
gerçi yanılmıyorsam kitapçıların anlaşmaları var kargolar ile o yüzden daha ucuzada gönderebilirler. telefon ile sorarsanız bu konuda tanıdığım beka yayınları var arayın sorun isterseniz.
beka yayın ve dağıtım 0212 512 90 40

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ikraislam kardesim ALLAH razi olsun insaALLAH... belli birkac polen yayinli kitap alacam kardesimde hayirlisiylan tr ye ucacak.. kismet olursa ya oraya direk gider alir veyahut polen karinca yayin evine ait kitaplar sahaflar carsisinda alinir...

selametle kalin insaALLAH

ikraislam Çevrimdışı

ikraislam

Aktif Üye
Site Emektarı
hocam buraya gelince bana ulaşırsa adres falan verebiliriz. polan yayınlarından tanıdığım yok ama beka yayınlarından istediğiniz kitabı indirimle alabiliriz.

ensarullah Çevrimdışı

ensarullah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
feyzullah hocanın ekibi maş. bu konularda yardım sever.kitaplarında cep numarasına kadar yazar.msn den bile konusabilirsiniz.artı ucuz olan kitapları etiket fiyatının da altına alırsınız.yada bekanın bulunduğu handa bir çok islami kitap satan yer var.beka dır madvedir.onlarda yardımcı olurlar

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hocam buraya gelince bana ulaşırsa adres falan verebiliriz. polan yayınlarından tanıdığım yok ama beka yayınlarından istediğiniz kitabı indirimle alabiliriz.

hmmm ALLAH razi olsun kardesim, netten bir bakiyim ne tür kitaplar var eka yayınlarında :)

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
nette yayinevinin sitesini bullamadim yok mu acaba ?

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
tr'den kargo ile değil ptt aracılığı ile kargo yaptırın.ben isviçreye kargo ile 50 ytl'ye yollanacak ürünü ptt ile 8 ytl'ye yolladım.eğer kitap almak istersen bana ulaş ben temin edip sana kargolarım.

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
tr'den kargo ile değil ptt aracılığı ile kargo yaptırın.ben isviçreye kargo ile 50 ytl'ye yollanacak ürünü ptt ile 8 ytl'ye yolladım.eğer kitap almak istersen bana ulaş ben temin edip sana kargolarım.

ALLAH razi olsun insaALLAH.

gecenlerde abimle sohbet ediyorduk,, Hangi Yayinevlerinden korunsun diye.. Sonra Karinca Yayinevlerindeki Kitaplari alip oku dedim.. Abim taniyormus onlari meyerse Yayinevinin Sahibi Bizim Akrabalarin Komusu ve Arkadasiymis :)

insaALLAH... Onlarla Bizim akrabalar araciligiyla irtibata girerim, zaten bir kac ay önce ismarlamistim, Abim ordan alip yolladi bana

ALLAHa emanet olun