Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kafirler Bos durmuyor: Örtüye saldırının enson adresi!

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Başörtüsüne iğrenç saldırılar sınır tanımıyor. Kamusal alan dayatmasıyla başörtülüleri sasyal yaşamdan silmeye çalışan yasakçı zihniyetin milli bayramlarda terör estiren, 'mahalle baskısı' safsatasıyla başörtülülerin sokaklardan bile silinmesi için savaş başlatan zihniyetlerin tetikçileri şimdi de, İslam'ı karalama iğrençliğini sanat zanneden İslam düşmanlarının kitaplarını tanıtarak yeni bir taktik savaşı başlıtıyor. İşte başörtüsüne saldırının enson adresi...
resim69297_2.jpg
Başartüsüne yeni saldırı adresi ensonhaber isimli internet sitesi. Türkan Saylan skandalının hemen ardından Vakit'in ifşa ettiği sahtekarlığı hazmedemeyerek amansız bir saldırı furyası başlatan malum site, son olarak başörtüsüne yönelik iğrenç bir saldırıyla kendisini gösterdi.

Malum sitenin itibar ederek manşetine taşıdığı ve reklamını yaptığı isim ise, malum çevrelere şirin görünmek için “Muhafazakar Çapkınlar” ve benzeri kitapları yazan Sevda Türküsev...

Bir dönem Kombassan Holding'de üst düzey yöneticilik yaptığı bilinen Türküsev'in “Başındaki Örtüyü Kirletme” isimli son kitabını haberleştiren malum site, kitapta bulunan safsatalarla aslında örtünen Müslüman kadınların göründükleri gibi olmadıklarını idda etti.

Yazar'ın, muhafazakarlarla ilgili safsatalarını "Nedir bu arı kovanına çomak sokma hevesi?" sorusuyla süsleyen malum site, Yazarın, "İslama laf gelmesin diye başörtülülerin yüzde 20'sinin başını açması gerekir" şeklindeki sözlerini ön plana çıkardı.

Söyleşi'de yazar kendisini muhafazakar biri olarak tanıtıyor ancak canı istemediği için kapanmadığını öne sürüyor ve dini bir simgeyle kimsenin kafasına göre takılamayacağını iddia ediyor.

Söyleşi'deki bazı sorular ve cevaplar ise bütün başörtülüleri ve başı örtülü eşi bulunan erkekleri töhmet altında bırakan türden;

Erkekler, “Benim eşim nasılsa tesettürlü, bir ahlaksızlık yapmaz” diye rahat uyurken, bu kitapta anlatılanlardan sonra uykuları mı kaçsın?
-Uykuları kaçmasın ama külahı önlerine alıp düşünsünler.

Saçının telini göstermeyen kadın, kuaförde adama saçını okşatıyor

Kuaföre gidiyorum, dışarıda saçının telini göstermeyen kadın, kuaförle her türlü muhabbete giriyor. Saçlar okşatılıyor. O erkek mahrem değil sanki. Kuaför bir sağlık olayı olsa anlarım ama bu bir lüks ve kadın kuaföründe de giderebilirsin.

-Erkek için sakal, kadın için başörtüsü ahlaklılığın kesin varsayımı değildir. Bu kitapta göreceğiniz tanıklıkların birçok benzerine ben de tanık oldum. Bana gelerek bursa ihtiyacı olduğunu söyleyen bir başörtülü öğrencimi, bana daha önce iyi ahlaklı öğrencilere burs verebileceğini söyleyen dini bütün görünümlü bir zevata göndermiştim. Daha sonra öğrencim bana geldi ve şu öğüdü verdi: “Bir daha bu kimselere öğrenci göndermeyin! Okuyup da ne yapacaksınız, diyerek nikahlı eşinden ayrı 'imam nikahlı eş' teklifi ediyorlar.”
Zeka ve dürüstlük nimetlerine birlikte sahip olanların, toplumu uyarma görevleri vardır. Sevda Hanım, bu kitabıyla görevini ve ödevini tamamlamış oldu.

İŞTE KİTAPTAN BAZI "İĞRENÇ" AYRINTILAR

Çay demledi, tesettür gitti

Beş yıl önce bir arkadaşım trafik kazası geçirdi. Adam göğsünden yaralanmıştı ve sarılıydı. Bir erkek arkadaşımla birlikte ziyaretine gittiğimde odaya tesettürlü kıyafetiyle bir hanım girdi. Sanki hastanede değilmiş gibi kikir kikir adamla oynaşmaya başladı. Epey bekledik ama kadın bir türlü gitmedi. Biz kalkıyoruz deyince, kadın “Ben de evden çay demleyip getireyim o zaman” diyerek biz daha çıkmadan gitti. Bizim hastaneden ayrıldığımızı sanıyordu ama kalmıştık. Yarım saat sonra geldiğinde o tesettürlü kadın, eşofmanlarını giymiş, saçını da arkadan bağlamış odaya girdi. Odada bizi görünce bozulup, “Siz daha gitmediniz mi” diye sordu.

Gündüz türban, gece üryan

15 yıllık dostumun eşinden dinledim. Taksim'de yırtık kotlu, çok seksi bir kadını arabasına almış. Bir çay içtikten sonra kızın evine gitmişler. Arkadaşım kızı parayla çalışan biri sanmış. Sabah olup gözünü açtığında, gördüğü manzara karşısında nutku tutulmuş, çünkü kız sabah namazı kılıyormuş. Balıkesirli tutucu bir ailenin kızıymış. İşe giderken tesettürüyle gidiyor ama akşamları canının istediği yerlere canının istediği şekilde giyinip gidiyormuş. Sonra bu kız, çalıştığı devlet dairesinden kovulmuş ama sebebini arkadaşıma anlatmamış.

Örtüye saldırının enson adresi! - En doğru ve güncel haber

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
cürümleri kadar yer yakarlar.onların saldırdıkları biçok başörtülü zaten öylesine tipler.sıkıysa örtüsünde kararlı,nereye ait olduğunu bilen ve ona gre yaşayan bi kadına dil uzatsınlar.türkan saylan tam bi pislik.Allah almış yüzünden nuru.suratına bakınca anlaşılıyo ne olduğu.onun gibilerin yazacağı kitap başka türlü olmazdı.

T Çevrimdışı

turk19

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bizler gurbetçiler olarak eşimizin başı kapalı Fransada Kamu binalarında da gidiyoruz her yere de gidiyoruz, Pekii Türkiye sözde Laik bir devlet eee neden Başı kapalılara halen yasaklanıyor ? Kusura bakmayın ama gerçekten başbakanımız Recep Tayyib Erdoğan Olmasaydı ben Çifte vatandaşlıktan tek vatandaşa yani Fransız olur Dinim islamiyeti yaşardım benim için önemli olan Türklük değil İslamdır.

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
anlattiklari az bile ,ama o kadini boyle cemkirmesi ,kanit olarak kullanmasi ayri mevzuu

Üst Ana Sayfa Alt