Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Avatarlar taşındı bir ara ben yeni servere atayım aslında attım da linkleri vermem lazım yarın inşAllah vereyim..

Hayırlı geceler.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Gerçekden bir yavaşlama oldumu aksina hızlanması lazımda :buneya

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
kendi evimde çok zorlandı sabah sıralarında öğle saati iki net cafeye gittimi yine aynı şu sıralar düzeldi...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kardeş şuan serverde bazen düzenlemeler oluyor normalde serverimiz çok hızlıydı daha hızlanması ve düzene girmesi için multimedyayı ayırdık ve başka servere taşıyoruz server sahipleri bunu düzenliyor olsa gerek aksi halde yavaş denmesini kaldıramam :yale hakkını verin sitenin sizler için hızlandırıyoruz :öptüm:///

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
:öptüm:/// seni seviyoruz abi şu an en hızlı girşlerimi yapıyorum nere girceğimi şaşrıdım nere girem... :muhaha

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Beni kendisi için sevmiş olduğun Rabbim de seni sevsin..Kardeş elhamdulillah kamil kardeşin vesilesi ile çok hızlı girişleri yapıyoruz inşAllah sizlerden gelen talepler üzerine oluyor daha çok katılım olduğu müddetçe siteyi daha da hızlandıracağız..

Rabbim günahlarımızı affetsin..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
server sahipleri ile görüştüm 25 günlük bir kayıp var malesef veriler alınamıyor :agliyorum bende ne diceğimi bilmiyorum bundan sonra sanırım bu kadar kayıp olucağını sanmam siz yazmaya devam edin olmazsa sunucuyu değiştirirz tabi bu size yansımaz..Siz inşallah devam edin şuan sorun yok..

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a.
alıntı yaptığım dikkatimi çeken onuları link vermeden sitemize yazmıştım alıntı yaptığım ssitelerdeki arkdaşlar ricaları üzerine aldığım konulara link vereceğim bri mahzuru olmazsa

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleykum selam kardeş böyle birşeye gerek yok ilimse eğer yazı alıntı yazmanada gerek yok fetvası benden:)

normal hayatla ilgili konuysa yazarın adı ve yanına alıntı yazmanız kafidir..site adına gerek yok..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
selamun aleykum kardeşlerim ben serbest kürsüye girince vuris varmış gibi site donuyor acaba sizdede bu durum varmı yoksa sadece bana özel mi ?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
nilaynil adlı üye özelden insanları rahatsız ettiği için atılmıştır..inşallah tekrardan sitemize bulaşmaz..

A Çevrimdışı

asfiya

Üye
İslam-TR Üyesi
benım bı sorum olacaktı ne zamandır sorayım dıyorum.... sorayımda içimde kalmasın..yaklasık bir ay once sitede sorun vardı ben bır-ıkı hafta gıremedım...sonra gırdıgımde yazılarımın cogunun sılındıgını gordum ...mesaj sayımın da 100 kadar azalma oldugunu fark ettım..sıtede her sorun yasandıgında bu sorunlarla karsılasacakmıyız.. :vavaaaa :vavaaaa :vavaaaa

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kardeş veri kaybımız oldu serverimize nazar değdi sanırım.Inşallah tekrar olmıyacak..2 hafta kadar veri kaybı vardı..

A Çevrimdışı

asfiya

Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
kardeş veri kaybımız oldu serverimize nazar değdi sanırım.InşALLAH tekrar olmıyacak..2 hafta kadar veri kaybı vardı..

bilgilendirdiğin için Allah razı olsun kardeşim...insallah bir daha sıte bu sorunları yaşamaz..