Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Israil Yanıyor!

E Çevrimdışı

Ebu Enes EL Dadaşi

Allah'ım Kalplerimizi Cihadda Sabit Kıl Amin.
İslam-TR Üyesi
Burası İsrail değil diye biliyorum. Başlık yanlış yazılmış.

Öylemi akhi vallahi forumdan alıntı yaptım bilmiyordum israil olmadığını kaldıralım o zaman şimdi sıkıntı olmasın ..Kaldırdım akhi videoyu Allah razı olsun

E Çevrimdışı

Ebu Enes EL Dadaşi

İslam-TR Üyesi
Ne kadar zaman oldu bir hafta mi
Ezanlari yasakliyorlardi.
Şimdi yangın..
Bir filistinli gozaltina alınmış diye haber okudum bu arada.

O kadar mazlumun ahı yanlarına kalırmı sandılar.Yasaklamaya çalıştıkları ezanların sahibi olan Allah subhanehu ve teala bunları cezasız mı bırakır sandılar ve gördüler ki yaptığın herşeyin gün gelecek hesabı sorulacak İnşAllah... Ve uhti 1 değil en son haberlerde kundaklama şüphesiyle 4 filistinli kardeşi gözaltına almışlar

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
O kadar mazlumun ahı yanlarına kalırmı sandılar.Yasaklamaya çalıştıkları ezanların sahibi olan Allah subhanehu ve teala bunları cezasız mı bırakır sandılar ve gördüler ki yaptığın herşeyin gün gelecek hesabı sorulacak İnşAllah... Ve uhti 1 değil en son haberlerde kundaklama şüphesiyle 4 filistinli kardeşi gözaltına almışlar

Yapma ya 4 kisiyi mi almışlar.

Bugün bir video izledim, youtube videosunu bulamadim ama, bu demir parmakli gecislerde bir filistinli geçiyor tam geçecekken kapiyi birdsn kapatiyorlar arada kalıyor kişi açıyorlar yere yığılıyor birden. Asıl vahim olan bunun yanında kapiyi kameraya alanlarin arka planindaki yahudi askerler eğleniyorlar.

Bu olaylar biraz durulunca baski/ zulüm daha artmaz insallah.

E Çevrimdışı

Ebu Enes EL Dadaşi

İslam-TR Üyesi
Yapma ya 4 kisiyi mi almışlar.

Bugün bir video izledim, youtube videosunu bulamadim ama, bu demir parmakli gecislerde bir filistinli geçiyor tam geçecekken kapiyi birdsn kapatiyorlar arada kalıyor kişi açıyorlar yere yığılıyor birden. Asıl vahim olan bunun yanında kapiyi kameraya alanlarin arka planindaki yahudi askerler eğleniyorlar.

Bu olaylar biraz durulunca baski/ zulüm daha artmaz insallah.

En son öyleydi ama İnşAllah çoğalmaz olayları bahane edipte dediğin gibi daha fazla gözaltı yapmazlar İnşAllah...

Allah onları azabıyla azablandırsın İnşAllah yahudi köpekler onca mazlumun canlarıyla,mallarıyla dilimin varmadığı daha neleriyle dalga geçiyolar eğleniyorlar dediğin gibi. Ama elbet gün gelecek ve Allah (c.c)ın hükmü tüm dünyada uygulanacak o zamanda o köpekler şeriat mahkemelerinde hesap verecekler İnşAllah Allah Azze ve Celle bizim kalplerimizde Cihad sevgisini sabit kılsın İnşAllah.. Amin İnşAllah gözaltına aldıklarının üzerlerinden baskı zulüm yapmazlar dediğin gibi..Allah subhanehu ve teala onların yardımcıları olsun AMİN ...

H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ZMWLGV.jpg

Üst Ana Sayfa Alt