Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü İslam'a Uygun Düğünler Nasıl Olmalıdır?

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Soruyu soran ve okuyan Kardeşler!

Soru için konu açarken konu başlığı bu şekilde açılmamalıdır. Konuyu anlatmak için konuyu bu seferlik onayladım ve gösteriyorum. Altına da olması gereken doğru soru başlığı yazılış şeklini ekliyorum.

İslam a uygun düğünler nasıl olmalıdır?
İslam'a Uygun Düğünler Nasıl Olmalıdır?

Bunun dışında sorunun içeriğine sadece " ? " konulmaz! Soru başlığının geniş şekilde izah edilerek hataya mahal vermeyecek şekilde konuyu anlamamız sağlanmalıdır.

En önemlisi de aklımıza takılan konuyu açmak yerine, hem kendimi hem insanları boşuna yormuş olmayayım diye daha önce cevablanmış konular arasında bu sorum olabilir diye konuyu forumda aratmalıyım. Misal bu konun altındaki benzer konu başlıklarında aynı konu çıkıyor. Cevabı verilmiş.

Muqarrab Çevrimdışı

Muqarrab

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hakkınızı helal edin benim buraya çok girme imkanım olmuyor soruyu soruyorum anlayabileceğim kadar okuyabiliyorum elimde olmayan nedenlerden dolayı mazur görün

Üst Ana Sayfa Alt